Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 vagy többgyerekesek, milyen...

4 vagy többgyerekesek, milyen autótok van? Mit szerettek benne? Mi az, amit hiányoltok? Megbántátok a választást?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár nekünk "csak" 3 gyerekünk van,de egy VW Sharan-nal járok.Hogy mit szeretek benne?Mindent!Mondhatni full felszereltségű.Mondjuk a család VW mániás(a férjemnek kombi Passat-ja van,de van több Golf is a családban)
2017. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem is tetszik. Viszont inkább kisebb nagy kocsit keresünk. Heti öt napon csak a férjem használja és nem akar nagy és nehé autót. Viszont nyilván néha együtt is használnánk 6-an.:-)
2017. máj. 2. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
nekünk 4 van... egy peugeot 307sw-nk volt, szerettük nagyon, de már hátul nem volt kényelmes, és szinte semmi csomagtere nem maradt, ha mindenkinek beraktuk a kabátját meg táskáját. Sokmindent megnéztünk, különösebb változást más egyterűek sem jelentettek volna. Most lecseréltük egy fiat multipla-ra, amit még jobban szeretünk, mert nagyon kényelmes, hatalmas a tér mindenki lábánál, és nem a kocsi másik végében ülnek az utolsó sorban a gyerekek, hanem 2x3 fő fér el. Így mindegyik elérhető távolságban van (még kicsik a gyerekeink). Sajnos már nem gyártják, csak használtan lehet kapni, de nagyon barátságos, közel sem olyan érzés mint egy francia autó, de nagycsaládosoknak azt gondolom remek választás.kívülről nem tűnik hatalmasnak, de belül az, s jó nagy ablakai vannak - a kicsik élvezik a kilátást..
2017. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Bár még vsak 2 gyerek van, tervbena 3.

Opel zafiránk van. ( nekem egy seicentom :))


Nagyon jó vezetni a zafirát. Magasan ülök, lehet állítani a kormányt ülést.

Tágas még úgy us kényelmes volt hátul h a 2 gyerekülés bent volt, és én ültem középen.

Bár már a régebbi típus, és gondolkodunk a cserén de csak a kora miatt.

Ja és a tempomat szuper találmány :)

2017. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm! Minden további infónak is örülök.
2017. máj. 2. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
3 gyerkőc, audi Q7. Nagyon nagyon kényelmes, mindig elférünk benne. Soha nem bántam meg.
2017. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 gyerek, Volvonk van (xc60).

Nem bántuk meg, hogy megvettuk. Kellett is egy ekkora auto, kulfoldon élunk, évente egyszer utazunk Magyarorszagra, igy van hely a csomagoknak is, plusz ha édesanyám kijon neki is jut hely az autoban.

2017. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Vki idejőtt és unalmában mindenkit lepontozott?? Nem értem...

2017. máj. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!