Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki intézetbe...

Van itt olyan aki intézetbe adta a gyerekét?

Figyelt kérdés
Akár történeteket is szívessen meghalgatok! Nem 18 éves koráig szeretném, csak egy bizonyos ideig.. Közben persze látogatnám amikor csak tudom, kiis hoznám néha (ha van rá lehetőség)
2017. máj. 4. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mielött bárki férre értene, dolgoznék min. 12 órában, nem azért adnám be mert nincs kedvem vele foglalkozni vagy nincs pénzem.. Egyéb otthoni dolgok miatt, ez lenne számára a legjobb megoldás sajnos
2017. máj. 4. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha kedved és pénzed is lenne rá, akkor mi az az otthoni indok, ami miatt ezt tennéd a gyerekeddel? Semelyik életszakaszban nem jó ez neki, inkább az otthoniakat kellene rendezni, mielőtt gyerek lesz. Szerintem ilyet senki nem csinál önszántából, max, ha elveszi a gyámhatóság.
2017. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez szomorú még olvasni is! Mi lehet olyan otthoni szörnyűség,hogy valaki intézetbe adja a gyerekét? Ne haragudj,de normális embernek ez eszébe nem jutna!

Ha bánt a férjed,menj,hagyd ott,de vidd a gyerekedet!

Tudod mekkora törést okoznál neki ezzel? Ha kicsit is szereted átgondolod ezt újra!

2017. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Jaa és elmondom neked,a tesomat is beadták 1 vagy 2 évre,már nem tudom,amikor kb 10 éves volt. Apánk volt rajta,mert csavargott! Tudod mit ért el ezzel? Mai napig utálja,gyűlöli ezért,pedig eltelt már bő 40 év! Nem felejti és nem bocsájtja meg neki,ami valahol érthető!
2017. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Anno az én anyámnak is felajánlották ezt a lehetőséget, hogy majd ha öt éves leszek, értem mehet, és elvihet végleg haza. Nem élt vele, és érdekes szituáció is lenne. A gyereked persze fogja tudni, hogy te vagy az anyja, de azt is, hogy mással ott van, vele pedig nem vagy ott. Hogy számíthatna utána rád?

Gondold meg, mert később ezt nem lehet helyrehozni. Ha szereted, és akarsz vele törődni, ne mondj le róla egy percre sem. Így is nehéz lesz neki, ha ennyit dolgozol majd, de mégsem olyan nehéz, mint az intézetben.

2017. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

Ne új kérdést nyiss, inkább keress már meglévő fórumot. Bár ilyen kérdésekhez legtöbbször úgy írnak hozzászólók, hogy véletlenül sem érintettek benne.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__orokb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__orokb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=gyermekotth..


[link]

2017. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a gondod. Családba fogadás esetleg nem lehet megoldás? Itt a te beleegyezéseddel nevelné egy rokonod, ismerősöd, s bármikor megszüntethető lenne
2017. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!