Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szülés...

Mi a véleményetek a szülés utáni depresszióról?

Figyelt kérdés
Hiszti/műrinya? vagy létező dolognak tartjátok?
2017. máj. 11. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Létező dolog, nekem is volt, hát csodálom, hogy a párom kibírta. Tényleg be voltam szükülve, sírógörcsök és hasonlók. A második gyereknél nem jött elő.
2017. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nem voltam depressziós, de mégis magam alatt voltam néha. Fáradt, csalódott (szoptatási gondok miatt), levert és ingerlékeny voltam. Sírtam mindenen. Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy ezt nem lehet hisztiként titulálni. Aki ilyet megjátszik annak RENGETEG energiája van, hogy erre tud figyelni..


Szóval ez egy valós dolog.

2017. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A depresszió egy pszichiátriai kórkép.
2017. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés erősen provokatív. Műrinya? Mintha a homoszexualitás vagy a borderline szindróma létezését vonnád kétségbe.
2017. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezt már nemrég kibeszéltük itt. Akkor is arra jutottunk, hogy a szülés utáni depresszió létező pszichiátriai betegségek és nem öszekeverendő azzal, ha valaki nem szeret mosogatni, porszívózni.
2017. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4es! nem jók a megérzéseid.. pont az ellenkező igaz!

én is szenvedtem benne. csak nagyon feldühített egy cikk alá írt kommentjei.amiben többen hisztinek és műrinyának nevezték ezt.és kiváncsi voltam hogy itt hogyan vélekedtek.

2017. máj. 11. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Termeszetesen egy letezo dolog, ami nagyon sulyos formaban is megmutatkozhat. Nem vicc! Nem tudom otthogy hogy megy ez, de itt kulfoldon pl a szules utani 6 hetes kontrollon van egy "teszt" amit ki kell tolteni, a valaszokbol pedig kovetkeztetni lehet, hogy fenn all-e esetleg depresszio eselye. El is beszelgetnek az anyaval a kontrollon.
2017. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Találkoztam pszichátria gyakorlaton olyan anyukával, aki szülés utáni depresszióban szenvedett, és megpróbálta megölni a síró gyerekét.


Azonnal intézmény, a gyerek ment apához, anya pedig folyamatos megfigyelég-kezelés alatt áll.


Hát, a nő mászkált, rajzolt, de azt elmesélte, hogy nem fáradt tud pihenni, és nem akar hazamenni...

2017. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi köze ennek a megérzéseimhez? Tényt írtam, nem szubjektív megérzést.
2017. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, milyen, nem is értem, de nem is akarom, merz engem messze elkerült. 4*szültem. Fellegekben jártam. Viszont fontos az omega 3 és efyéb étrendkiegészítő, az idegrendszerre jó hatása van.
2017. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!