Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kismamaként otthonról...

Ha kismamaként otthonról dolgozol: mi az a munka amit végzel?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem én, de barátnőm otthon van, ő idegennyelvi kapcsolattartó a cégénél. Ezt nagyrészt tudja otthonról is végezni.
2017. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Online marketing.
2017. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Saját vállalkozásom van, online marketinggel foglalkozom.
2017. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, otthonról: otthon. Műkörmözök és szempillázok.
2017. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Grafikus, bar mar/egyelore meg nem kismama, hanem anyukakent.
2017. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is online marketinges (leginkább ppc fókusszal) vagyok. És egyre több ilyen szakemberre lesz szükség, úgyhogy mindig bátran ajánlom ezt a szakterületet annak, aki kötetlen munkaidőben szeretne dolgozni na és persze van affinitása az online világhoz meg beszél használható szinten angolul.
2017. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze anyukák válasza is jöhet vagy végülis bárkié, aki távmunkát végez. Amúgy én is az online marketing területét néztem ki magamnak :)
2017. máj. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!