Babavíz forralása?

Figyelt kérdés
A babavizet felbontás után 24 órával ti fel szoktátok forralni? Egy majdnem 10 hónapos babának tényleg fel kellene?

2017. máj. 12. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Míg pici volt úgy is elfogyott 24 óra alatt ,most 1 évesen már nem figyelem nyilván 2-3 napos vizet nem adok neki oda, de ha 24 óra helyett mondjuk 30-at állt és elfogy úgy is akkor odaadom, de nem forraltam fel soha. Ha maradt az alján egy kicsi és már régi akkor kidobtam inkább.
2017. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem forralom, 1,5-2 napos vizet odaadok, utána kiöntöm ha a nap végére nem fogy el. 9 hósom van.
2017. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sose forraltam. Az üvegből mindig csak annyit öntök amennyi kell és visszazárom.
2017. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam forralni. Tápszeres a lányom, így sokat használjuk a babavizet. Felbontom a 1,5 litert és tart, ameddig tart. Sterilizálni sem szoktam a cuccokat, csak jó forrón mosogatok és lezárva tárolom a cumisüvegeket.

A nagyobb lányom 2,5 éves, nála is így csináltam. Soha semmi baja nem volt.

2017. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem forraltam a 2. vagy 3. napon sem.Őszintén mondom,ezt azért már túlzásnak tartom babavíz,de normál ásványvíz esetén is.
2017. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hahó Mindenki! Nem tudom, h tudjátok- e, de a sima 1,5 l- es Szentkirályin rajta van picibetűvel, h forralás nélkül adható a babának. És olcsóbb mint a literes babavíz... Nekem egyébként 6 hónapos a kisfiam, 1 nap után tápszerre már nem használom fel a bontott vizet. Vagy megisszuk mi, vagy a tesó, vagy a kis zöldségeit főzöm meg neki benne.
2017. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jafnrétti ***** válasza:
100%
10 hónaposan már nem forraltam semmilyen vizet nekik, mármint a csapivizet sem. Kb. pont ennyi idős korukban hagytam fel vele. Illetve ekkor kezdtem el bármilyen szénsavmentes ásványvizet adni, nem csak babavizet meg szentkirályit, hanem ami éppen volt.
2017. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!