Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lesz túl nagy a korkülönbs...

Nem lesz túl nagy a korkülönbség így a gyerekek között?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van,idén nyaron szerettünk volna 4.et vállalni de valószínű eltolódik a tema jövő nyárra...viszont így mikor megszületne a 4., a többiek mar 8,5, 6,5 és 3,5 évesek lennének.
2017. máj. 15. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
De
2017. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
nem értem még a kérést sem. a 2. és a 3. között így is 3 év van, akkor miért lenne sok a 3. és a 4. között 3,5 év?
2017. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem csak 1 bátyám van és ő 11 évvel idősebb nálam. Nagyon jó testvérek vagyunk, csak rövid ideig volt közöttünk surlódás aproságokon.

Szerintem ne aggódj, így legalább tudnak segíteni is neked ha szetetnének :)

2017. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen hülye kérdéseket. Nem sok köze van a korkülönbségnek ahhoz, hogy milyen tesók lesznek. Nekem van húgom 14 év korkülönbséggel és 3 évvel is. Mind imádjuk egymást. Láttam már példát olyan testvérpárokra, hogy 1-2 év korkülönbséggel ölik egymást. Tehát nem garancia a kevés év köztük. Egyik nagyapám és nővére között is kevés van, mégis gyűlölik egymást.
2017. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nagypapámról jut eszembe, ők soha nem voltak hajlandók együtt játszani. Inkább a barátaikkal. Tehát nehogy arra számíts, hogy majd a gyerekek szépen eljátszanak egymással, mert ez nem biztos. Hiába nőnek fel együtt.
2017. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. :-) Ha azt írjuk, hogy de, akkor nem lesz?

Nálunk 18, 9, 11 évesek. 3 éve várjuk a negyediket. Hátha most... Csodás tesók a meglévők. Mindennek van előnye-hátránya.

2017. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 2 év 3 hónappal idősebb, nem vagyunk beszélőviszonyban. Húgom 8 évvel fiatalabb, napi kapcsolatban vagyunk...

(30 feletti vagyok)


Gyereket nem a testvéreknek vállalunk, hanem magunknak. SZóval itt a kérdés, hogy TI nektek mikor jó.

2017. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

A kérdést meg nem feltétlen kell mindig erteni😉

Azert fogalmazódott meg bennem Amugy mert nalunk a tágabb családban szorosabban vannak azok,akik között kisebb a korkülönbség.

Kiváncsi voltam más példákra,Koszonom hogy írtatok😊

2017. máj. 15. 14:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te most sormintat akarsz krealni vagy gyereket szeretnel?


Komolyan ez a nyomorult korkulnbseges gorcsoles....orulj inkabb hogy tobb idod lesz ra mert a tobbiek mar kicsit onallobbak lesznek! Nem kell mindenkinek sormintaban gyartani az utodokat....

2017. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok azt hiszem, arra légyszi válaszolj, h miért gondolod, h a 3,5 sok a 3 pedig nem? vagy azt is soknak tartod?
2017. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!