Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én igy érzem igy van...

Csak én igy érzem igy van anyum tényleg különbséget tesz? Most depis vagyok. :S

Figyelt kérdés

Sziasztok.Egy kis vigaszra vágyom.2 lány anyukája vagyok.Amikor terhes voltam anyum elfogadta a dolgot a maga modján örült is de most hogy a 30 éves huga babás ki ugrik a bőréből.Mindig erről beszél.Engem sose kérdezett hogy még is mizu..Ma elfojt a huga magzatvize és sirva hivott,annyira örült.Amikor én szültem utoljára könyörögnöm kellett hogy most már jöjjön a nagyobbik lányomért mert mennem kell a korházba...

Csak én érzem igy?Vagy máshogy kötödik a hugához.

?


2010. máj. 16. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Hány évesen szültél?
2010. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom hogy ezt mondom, de ez egyértelmű különbségtevés. Nálam is hasonló a helyzet anyukám többet megy a tesómékhoz mint hozzám... :(


Szerintem érdemes lenne anyukáddal beszélgetni erről. A helyzet rosszabb nem lesz.

2010. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem ez felháborít, ha ilyet hallok!!! Hogy viselkedhet így egy anya?? De most az anyukád huga vagy a tied?? Mindenesetre a lányomnak kellene az elsőnek lenni....
2010. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Anyukám huga...Ráadásul ma hajnal 5 kor felhivott ujjongva hogy elmondja megszült.:SÉn is örülök mert rokon de engem senki nem hivott akkor és senki nem gondolt rám.

Amugy 24 éves vagyok.És ha az első kérdező arra érti a korom hogy fiatal vagyok azért ilyen szerintem ez nem függ össze.Hisz dolgoztam és mindent amit meg tudok adni azt is adom a lányaimnak.Tény hogy az iskola padbol egyből az anyaságba csöppentem de soha nem voltam rájuk szorulva anyagilag sehogy,..

2010. máj. 17. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Igen, így értettem. Biztos vagy benne, hogy nem ez zavarja? Nem lehet, hogy mittudom én valamilyen diplomát várt el tőled vagy valamit elvárt és te túl korán szültél. Mostanában ez nem divat igazán, mint tudjuk. Szóval én úgy gondolom, hogy talán igenis ez lehet a baj.

Legalábbis most én úgy gondolom, hogyha lenne egy lányom én nem örülnék neki, ha sok-sok tanulás helyettt babázna. Lehet, hogy most ezt nagyon rosszul látom, lehet, hogy tévedek.

2010. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért nem hiszem hogy ez állna a háttérben mert az 1. babámnál nem volt komoly gond.Amikor kiderült a kicsiről hogy ő is lány még az utolso napon is azt mondta hogy fiu lesz.pedig 3 szor mondták hogy lány.lehet ez a baj?fiut akart?a huga fiut szült...
2010. máj. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!