Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kúszó, mászó baba mellett ki...

Kúszó, mászó baba mellett ki mivel takarít?

Figyelt kérdés

Milyen fertőtlenítő szereket használtok, mivel mostok fel, mivel törlitek a bútorokat?

Most kezdett el kúszni a babám, a habszivacs szőnyeg még elég neki, de ha elkezd mászni, úgyis bejárja az egész lakást. Nálunk mindenhol járólap és parketta van. Nem igazán tudom, hogy mivel moshatok fel!


2017. máj. 19. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Sima padlófelmosóval, vagy általános tisztítószerrel. A klóros szerek megszáradva is otthagyják a felületen a klórt, semmi szükség, hogy az érintkezzen a bőrével. A kúszó-mászó, azaz fél év körüli és annál idősebb babának semmi szüksége steril környezetre. Normál, általános tisztítószerek kellenek, vagy ami még jobb, az ecet, szódabikarbóna és társaik.
2017. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Frosch
2017. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Normál felmosószerrel, fertötleníteni nem kell (és nem is szabadna), mert azzal egyrészt tönkreteszed az immunrendszerét, másrészt meg a fertötlneítöszerek sokkal többet ártanak neki.
2017. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Kúszó, mászó baba mellett minek takaritani? Ott az örökmozgo takaritogép:-))
2017. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Domestos. Gyerek előtt is így volt.
2017. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is mindig rakok domestost a felmosó vízbe, de nem tudom, hogy nem e árt a gyereknek!?
2017. máj. 19. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
De, pont ezt magyarázzuk, hogy ne klórozd a padlót, mert száradás után is ottmarad.
2017. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Amivel addig. De én sosem domestosoztam a padlót. Mászó, mindent megrágó, kezét nyalogató babánál szerintem nem szerencsés. Ha nagyon aggódsz a bacik miatt (ami edzi az immunrendszert, felesleges mindennek sterilnek lennie, de van, akinek ez ad megnyugvást), akkor gőztisztítós felmosót használj inkább.
2017. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
domestos + cif univerzalos felmoso, a butorokat tiszta vizzel torlom csak, ha valami koszos, azt univerzalis tisztitoszeres vizzel. kadat domestossal, mosdokagylot mosogatos cillit banggal, qc sosav+domestos
2017. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
én is domestossal mosok fel, semmi baja a gyereknek se meg nekünk se. nem kell ennyire túlparázni a dolgokat.
2017. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!