Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másra is megvetően néznek,...

Másra is megvetően néznek, aki 1 év körüli baba mellett pocakosnak látszik?

Figyelt kérdés

Sokáig nem értettem miért néznek annyira az emberek de észrevettem, hogy többen a hasam nézik. Nagyon kellemetlen volt.

(Olyan szinten puffadok, hogy reggelente is csak azóta van normális kinézetem mióta cholagol cseppet használok. Azóta nem kapom a megvető pillantásokat se annyira. Bár inkább már nem eszek mielőtt emberek közé megyek.)

Csak elgondolkoztam rajta miért ilyenek az emberek, más is tapasztalja-e ezt.


2016. nov. 4. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy néztek rám, mert nem érdekel vadidegenek véleménye, pláne egy ilyen kérdésben. Szerintem neked se kéne foglalkozni ezzel, van egy szép, egészséges gyereked, ez a lefontosabb, nem? Amúgy egyéves yerek mellett én már bőven terhes voltam, 13-14 hónapos korában kismamaruhában futkostam utána, pont lesz..rtam, ki mit gondol erről.
2016. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak beképzeled.

Ugyan miért nézné bárki megvetően a hasadat?

Lehet hogy megnéznek,de nem azért mert bajuk van a külsőddel csak szimplán az ember ilyen,megnézed a másikat ha elmész mellette vagy ha sorban álltok stb..

Nem lehet szemlesütve járkálni egész nap.

2016. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azon gondolkoznak átadják e a helyet a buszon? Én is szültem, de nehezen tudom megállapítani, ki pocakos vagy ki terhes.
2016. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es, igaz, nem kellene foglalkozni vele.


2-es, lehet van valami a beképzelésben mert én rosszul érzem magam a bőrömben de a férjem is jegyezte már meg, hogy minek nézik egyesek a hasamat mert ő is észrevette. 5-6 hónaposnak nézek ki egyébként, alapból is van felesleg a hasamon de nem ennyire és be tudom húzni, puffadtan pedig egyáltalán nem.

2016. nov. 4. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hasizmod nem nyílt szét? Azért kérdezem, mert az istennek se akart visszamenni a hasam teljesen (előtte lapos volt), így felkerestem egy általános sebészt. Kiderült, hogy jó két ujjnyi rés van, valamint kezdődő köldöksérv is.

Műtét lett a vége, hirtelen karcsú derekam lett és a sérvet is bevarrták. 2-3 napig görnyedten jártam, 6 hétig nem emelhettem, de megérte - egyrészt nincs sérvem, ami kizáródjon, másrészt a hasfal összevarrásával eltűnt a pocakom, ami nem zsír volt, hanem a hasfal boltosult ki.


Nálad miről van szó? A hasfal nem húzódik vissza, vagy zsírtöbblet van a hasadon? Utóbbira a diéta a sport a megoldás.

2016. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as, leginkább utcákon tapasztalom és akkor sose, amikor baba nélkül vagyok. Illetve azóta se mióta jobb a helyzet. Emiatt gondolom azt, hogy mintha arra irányulna, hogy pici mellett fogok szülni megint.
2016. nov. 4. 09:13
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös, egy éjjel nem evés után éhgyomorra is extra gázos belek. Cholagol mellett amivel tapasztaltam javulást. Epekövet sikerült kizárni és eljuttam gasztroenterológiára, kb itt tartok. Az egész család IBS-es ezért nem siettem a vizsgálatokkal de ez még szerintük is sok.
2016. nov. 4. 09:16
 8/9 A kérdező kommentje:

*egyébként sokszor fáj is a hasam sőt néha hányok is szélgörcsök mellett szóval tuti az emésztésemmel van a baj.

Csak elég kellemetlen ez nekem és még meg is néznek. :(

2016. nov. 4. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne éld meg ilyen rosszul azt,hogy megnéznek.

Pl én is jobban figyelek azokra a nőkre,akik terhesek(vagy annak néznek ki) vagy kisgyerekkel vannak,mert jobban vigyázok,nehogy megüssem véletlenül,vagy megnyomjam a hasát stb.

Nem kell feltétlenül rosszra gondolni.

Egyébként meg xy vadidegen ember azt gondol magában,amit akar.Az ő baja,nem a tied.

2016. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!