Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mondjam el...

Mit tegyek, hogy mondjam el anyunak hogy terhes vagyok a mostohatestvérem tól?

Figyelt kérdés

A szüleim pár eve elváltak es az anyukámnál maradtam akinek van elettársa már 2ève..nálunk is lakik a fiával...na ès èn meg a mostohaapám fia szerelmesej vagyunk egymásba,de szuleink elott titkoljuk,csak aza baj hogy teherbe estem...hogy mondjam el anyunak

Valaszokat elore is koszonom


2017. máj. 20. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Anyád nyakán lakik a férfi a fiával? Azt a k....


Nem semmi fickó lehet. És meddig kíván élősködni anyádon?


Az már tényleg másodlagos, hogy megb.as.zott a fia és máris kölköt vársz tőle. OMG


Na megyek csinálok egy kávét magamnak, ezt a szombat reggelt...



Figyelj, szerintem menj oda anyádhoz, és mondd meg neki, hogy ez van, terhes vagy és kész.


Ez nem a te hibád, minek költöztette a nyakatokra a fickót a fiával.

2017. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Állj elé és valld be őszintén, mást nem tehetsz. Addig a fiú pedig a mostohaapádnak mondja el.

Első: ki mondta hogy élősködnek? Ha egy pár szereti egymást összeköltöznek, ha vannak külön gyerekek akkor is. Én és az édesanyám is odaköltöztünk anno a párjához és a mostohatestvéreimhez. Anyám dolgozott, beszálltunk a költségekbe. Akkor most mi is élősködtünk?

2017. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy hány éves vagy, de valahogy az a sejtésem, hogy 18 alatt vagy.
2017. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
17èves lány vagyok..a fiút 5 eve ismerem (akkor meg az ő apja meg az èn anyum nem is ismertek úgy egymást...csak akkor már kiszoktam menni a fiúval,akkor meg nem volt semmi koztunk,csak simán joban voltunk
2017. máj. 20. 10:17
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem egyszerű helyzet, az biztos. no de ha már elég felnőtt vagy a szexhez, ahhoz is legyél felnőtt, hogy elmondd anyukádnak, hogy babát vársz. egyébként gratulálok!
2017. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Kamu.
2017. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég érettnek és erősnek érzed magad ahhoz, hogy megszülj és felnevelj egy gyereket?

Mennyire számíthatsz a fiúra? Ő tudja már egyáltalán, hogy terhes vagy?


Ugye tudod, hogy neked kell hozzá kelni, és neked is el kell majd menned dolgozni, hogy eltartsd. Sok lemondással jár. A nevelését és eltartását ne anyukádtól és a mostohaapádtól várd majd el. Ők a nagyszülők lesznek.


De így látatlanban is megmondom, hogy nem tudod, hogy egy baba mivel jár, és nem is vagy alkalmas arra, hogy gyereket nevelj.

És ezt abból gondolom, hogy a védekezésről messze nem hallottál, most meg nyafogsz, hogy jaj, terhes vagyok, ráadásul nem mered elmondani anyádnak.

Hát, ha valaki felnőtt ahhoz, hogy összehozzon egy gyereket, akkor legyen felnőtt ahhoz is, hogy odaáll az anyja elé, és azt mondja: Figyelj anya! Terhes vagyok Zsigától.

2017. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom megtartani a babát..ès tudja hogy terhes vagyok
2017. máj. 20. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérddező. szerintem tarsd meg a babátokat és és egyszerűen csak mond meg édesanyadnak, hogy nagymama lesz :) Ha szeretitek egymást a barátoddal, akkor menni fog a hyereknevelés, csak mindíg viselkedjetek egymással megértően és odaadóan. És persze a parodnak most már a családfentartason kell majd hondolkodnia, ez vitathatatlan. A lényeg az hogy ne félj az anyagiak miatt, biztos nem lesz könnyű, de sikerülni fog és ha szeretettel fogod nevelni a gyermekedet, a faradozásod megtérül majd. Soha ne csüggedj, hidj az Isteni gondviselésben és munkalkodj suorgalmsan a kis családod jó létén. Minden jót kívánok nektek
2017. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

#2


Nem, az hogy anyád a férfihez költözött az nem élősködés.


Fordítva viszont az.


Tudod milyen férfiak költöznek a nők nyakára?


A románok, akik idepofátlankodtak 1990 óta, meg a cigány aki most szabadult a börtönből, és nincs hova menjen. Ezek az élősködő tetvek.


Egy férfi ne költözzön a nő lakásásba, fordítva igen.

2017. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!