Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a férjem...

Hogyan mondjam meg a férjem 20 éves lányának ezt a kínos dolgot?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 20 éves lánya aki hozzánk költözött mert összeveszett az anyjával. Férjemmel nekünk van 2 kisgyerekünk így minden nap mosok így montam a 20 évesnek nem bánom mosni a ruhájit... Arról van szó hogy az alsónemülyi borzasztó állapotban vannak mivel nem használ tisztasági betétet.. Rá van száradva vastagon az egész napi hüvelyi folyása a bugyijai egész aljának terjedelmében. Amùgy tiszta lány, minden nap tusol, kinézetére nagyon ad! hogyan mondanátok neki meg hogy használjon betétet mert így nagyon tisztátalan a dolog.. 20 éves "nöröl" van szó nem kislány... nem akarom megsérteni, szégyenbe hozni!
2017. máj. 22. 18:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
14%

Bocs de a folyas a termeszetes es egeszseges testmukodes jele. Akinek nincs, az nezesse meg magat.


De nyilvan a betetnelkuli gusztustalan dzsuvasbugyis tarsasagnak is van csak mivel gaz hogy hagyjak bekeszaradni meg abban tocsognak egesz nep ezert azt kamuzzak ma szuletett baranytekintettel, hogy nekik nincs.......bakker hogyne lenne! Ez olyan mint amikor gimiben a brutalbudos osztalytarsnom azt mondta hogy o azert nem hasznal dezodort mert NEM IZZAD :)

Ne hazudjatok magatoknak, tegyetek a gusztustalan szokasaitok ellen inkabb!

2017. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sincs sok de akkor is hasznalok betetet mert szeretem a higieniat. 33 eves vagyok, soha eletemben nem volt meg sem gombam, sem egyebem....ellenben lattam mar buszon, fagyizoban foltosnadragos noket, mindig arra gondoltam, vajon nem tett tisztasagi betetet? Es hogy vajon furodni azert szokott-e? Mert aki egyvalamire igenytelen az altalaban a higienia tobbi reszere is.
2017. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
85%

19 es vagyok.

Addig hordom a betet amig teljesen tiszta nem marad.napra pontos mensim van,elore keszulok betettel.

Ha esetleg szokoevente csuszna is 1 napot akkor igy jartam,plusz egy nap betettel.

A ferjem kifejezetten utalja,mikor epp egy szal tangaban flangalaok elotte,megkivan,de aztan egy tisztasagi szarnyacskai figyelnek szbe vele.plusz maga az erzes,mikor odanyul...nem szereti o sem.

Es mint irtam ejjel bugyi nelkul alszom a tiszta napokon,reggel pedig mosakszom lent is,plusz ha kell bugyit cserelek napkozben.

Soha nincs a bugyimon vastagon raszaradva a cucc.es soha nem foltosak a nadragjaim.

2017. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem miert igenytelen rogton az aki nem hord tisztaságit "Kedves"..kérdező!?

Már nem azert de tampont hordok es utolso nap kibirom a betéter de már akkor megveszek olyan kényelmetlen. Mar ne is haragudjatok , de nem mindenki tudja elviselni. Ez van, de cserelek bugyit meg tusolok is mindennap 1-2x, meg intim torlokendot használok! sztem akk lennek igenytelen ha ennyit se tennék. Ha te us kipattognal, gombasodnal, izzadnal és viszketnél tőle te sem hordanád. Szerencséd van/ szerencsétek van, hogy ti eltudjátok viselni egy egész életen át kb. De én nem! Es nem érzem magam igénytelennek.. sem budos nem vagyok.

Amúgy meg igen neha kidobok egy-két bugyit. De nm olyan drága venni párat , mellesleg amennyit egy évben tisztaságira költesz te betétre en azon veszek új alsöneműket.

Nem hiszem h ezert igy lekellene egymast nézni. Sztem mindenkinek a sajat dolga. Ha akkora nagy baj lenne h nem hordok betetet a nap 24 órájában akkor elkaptam volna mar valamit vagy ilyesmi.. vagy budos lennék.

Mindenki mas ezt illene lassan elfogadni.:)

2017. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
79%
33 évesen akkor illene tisztaban lenned azzal h mindenki más, attol h neked nem lesz gombád és nem izzadsz bele meg viszketsz tőle , más még igen és nem tehet róla. Annyira gyerekes így szidni a másikat.
2017. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hát én megkérdeztem a nőgyógyászom, nem káros a tusztasági semmijen szempontból. Persze ha nornálisan választ az ember.
2017. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
35%

Én nem értem ezt a folyásos dolgot. Miért nem megy orvoshoz, akinek ilyen problémája van? Régen ilyenre először kivizsgálták, hogy mitől van, aztán vagy gyógyszeres kezeléssel, vagy fölhelyezhető óriás tablattafélékkel elmulasztották.


Mi változott, hogy "normálisnak" tekintik manapság?

2017. máj. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!