Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a férjem...

Hogyan mondjam meg a férjem 20 éves lányának ezt a kínos dolgot?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 20 éves lánya aki hozzánk költözött mert összeveszett az anyjával. Férjemmel nekünk van 2 kisgyerekünk így minden nap mosok így montam a 20 évesnek nem bánom mosni a ruhájit... Arról van szó hogy az alsónemülyi borzasztó állapotban vannak mivel nem használ tisztasági betétet.. Rá van száradva vastagon az egész napi hüvelyi folyása a bugyijai egész aljának terjedelmében. Amùgy tiszta lány, minden nap tusol, kinézetére nagyon ad! hogyan mondanátok neki meg hogy használjon betétet mert így nagyon tisztátalan a dolog.. 20 éves "nöröl" van szó nem kislány... nem akarom megsérteni, szégyenbe hozni!
2017. máj. 22. 18:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
50%

28 vagyok, és nem hordok tisztaságit.


Miért? Mert az összestől! viszketek, bepállik, főleg nyáron, mert semmit nem szellőznek azok a szarok.


Egyébként nem normális, hogy vastagon rá van száradva a cucc, nekem soha nincs annyi, meg általában pisiléskor - vagy amikor kakilok és nyomok - kijön a préseléstől.

2017. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
74%

Már nem azért, de én is próbáltam többet és nem szívja fel, mivel nem menstruációs vér állagú a sima hüvelyi folyás, hanem nyálkásabb, szagtalan, kicsit fehéres, de inkább áttetsző. Ott marad a betéten rajta, és meg csak ki sem szárad, hanem bepállik és csúszós érzés, rendkívül kellemetlen. Folyton kipattogtam tőle, a sima menstruációs betétet sem bírom. Na meg nem is olyan stabil a dolog a betéttel, folyton csúszkál és szétkenődik minden.


Nekem pamutbugyijaim vannak, simán kihozza a mosógép, folyás pedig majdnem minden nap van valamennyi. Nem ázik át, az már durva mennyiség lenne, de így a legkényelmesebb.


A szebb bugyikat bizonyos alkalmakra tartogatom, na ott nagyobb mennyiségű nedvességgel találkozik a bugyi, és át is ázik rendesen, de kibírja.


Én nem is igazán hiszem el, hogy a nők nagy része minden egyes nap tisztasági betéttel mászkál és cserélgeti. Inkább egy 300ftos pamutbugyi menjen tönkre 1év alatt, mint napi 2 betétet használjak.

2017. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Lehet hoyg oka va hoyg nem hord. 15 évesen volt hüvelyi fertőzésem (gomba és bakteriális, de szűz voltam szóval nem úgy kaptam el). Az orvos szó szerint le*aszott, hoyg ne hordjak tisztaságit, mert olyan mintha be lennék folyamatosan pelenkázva meg nem szellőzik alatta stb és így újra fogok fertőződni. Azóta csak ritkán hordok. Most terhesen hordok újra tisztaságit, mert most nagyon sok folyásom van és egyszerűbb azt cserélni, mint a bugyit. Nadrágot meg amúgy is 2 naponta cseréltem és cserélek most is.

Amúgy vannak nagyon drága bio vagy natúr betétek, amiknek elvileg nem műanyag a borítása és nem okozhat irritációt.

2017. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Aki azt írta nem hord az mit hord akkor amikor mensi vége van és már nem vérzik de pár napig még jön az a barnás trutymó? Azt is hagyod rászáradni a bugyidra hogy szép barna legyen? Most nem azért de egyesek nagyon igénytelenek! Férjed, barátod mit szól az alsóneműd kinézetéhez? Egyáltalán hozzád nyúl?
2017. máj. 23. 19:21
 25/37 anonim ***** válasza:
5%
Undormány, igénytelen, aki nem használ.
2017. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
18%

El nem tudom kepzelni (es nem is akarom....) hogy mekkora igenytelenseg kell ahhoz hogy valaki folyasos bugyiban uljon egesz nap....ne mondja senki hogy a nadrag nem lesz olyan, hat a bugyi pikkpakk atazik, a nadrag meg hozzaer, ergo undorito lehet....foleg nyaron otszaz fokban :(

Vagy amikor megjon te jo eg :( nyaron nem erzi az ember ha megjon mert izzadunk is, szep lehet a fehernemutok mire eszreveszitek hogy hoppa ez nem izzadsag hanem ver 😭😦

2017. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
18%
Èrdekes hogy nekem nincs folyásom, esetleg a hölgyeknek kezeltetnie kellene magukat....
2017. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
71%

Nem jön barnás trutymó(?), addig használom a tampont, amíg kell, max 7 nap szokott kelleni, amikor tudom, hogy meg fog jönni, akkor pedig figyelek az első jelre, így nem szokott balesetem lenni.


Kezeltesse magát az, akinek rendszertelen a ciklusa, az enyhe hüvelyi folyás normális, meg nem mondanád a bugyim alapján, hogy nem használok tisztasági betétet.


Én szellőzéspárti vagyok, életemben 2x volt bármilyen nőgyógyászati gondom, pedig 30 múltam.


Ezerszer higiénikusabb valamit hagyni megszáradni, mint benne ülni a nedves trutyiban, ami klasszul egymásbamossa a két különböző lyuk baktériumait.


Meg lehet kérdezni a nőgyógyászt, mit gondol a tisztasági betétek mindennapos használatáról és a színtelen szagtalan kevés hüvelyi folyás gyakoriságáról.


Egyébként a válasz a kérdésedre:


Kérd meg indoklás nélkül, hogy szeretnéd, ha a fehérneműit ő mosná, ha nem hozza ki a gép.


Ha kihozza, ugyanaddig tart bedobni a gépbe azt is, mint egy teleizzadt zoknit. Annak még szaga is van rendesen. Kéretlen tanácsot meg ne adjon már egyik felnőtt a másiknak.

2017. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
25%
A folyás természetes, mindenkbnek van, akinek szétázik a nadrágja, annál kórosabb, esetleg fertőzés, menjen orvosjozhoz, akinek nincs, az egy frigid, beteg, kiszáradt klimaxos nő. A normál folyásnál higiénikus a tisztasági betét, ha valaki nem 3 óránként tud kimenni a munkahelyén wc-re, hogy a pisivel azt is letörölje. De amúgy is alap a használata szerintem.
2017. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem mikor beizzad a pics@d és a hüvelyed is folyik egybe a gáton keresztül, az ezerszer undorítóbb és egészségtelenebb.
2017. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!