Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas kismamiknak tényleg nem...

Magas kismamiknak tényleg nem lesz akkora pocakja mint egy jóval alacsonyabb anyukának?

Figyelt kérdés

Négy hónapos vagyok és nem látszik semmi :/

Màsnak ilyenkor már nagyobb pocija van. Aki magas annak tényleg kisebb pocija lesz?



2015. máj. 6. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
183 vagyok, 70 kg-mal, feszes hasfallak kezdtem. Jelenleg 33 hetes vagyok, már most észrevenni, de nincs gömb pocim. :D
2015. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hinném, hogy van összefüggés, én alacsony vagyok és el sem hitték, hogy 40. hetes vagyok amikor szülni mentem mert olyan pici hasam volt a többi kismamához képest :-)
2015. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogyis. nekem azt kérdezték többen ikrek lesznek-e :D (mondjuk nagy baba lett) 173-4 cm vagyok. nem ettől függ
2015. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Genetika. Én nem vagyok magas (167 cm) és 19 hetesen nem látszik, első terhességem. Ha nagyon figyelem látok változást de a környezetem még nem. Nem baj.. Az a lényeg, hogy a baba megfelelően fejlődjön. :)
2015. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En 170cm vagyaok, 18 hetes es nekem is csak delutanra latszik, amit en inkabb puffadasnak tudok be, reggel szinte semmi, de mar erzem mozogni :)
2015. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 172 cm vagyok és 31 hetes. Nekem is nagyon nagy hasam van, folyton kérdezgetik hogy nem e ikrek. De nem. :-)
2015. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
173 cm vagyok, óriási hasam volt :) 40 hetesen már csak totyogni tudtam.
2015. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon pici vagyok, 156 centi, 30 hetes. Engem mindenki azzal rémisztgetett, hogy a 3. trimeszterben max gurulni fogok, akkora leszek, mert nem lesz bennem hely, csak előre tud nőni majd a hasam. Hát, ehhez képest a 170 centis ismerősöm 25 hetes, és akkora hasa van, mint nekem kb, max egy árnyalatnyival kisebb, ha kisebb. Amúgy elvileg logikus lenne, hogy van köze hozzá, de én magamon pont az ellenkezőjét tapasztalom. Bár az igaz, hogy látszani nekem hamar kezdett, 14-15 hetesen már bárki megmondta, hogy terhes vagyok, félidősen meg már egész nagy volt, viszont mostanában kevésbé nő a hasam.
2015. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!