Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fog az agyam, gyeden...

Nem fog az agyam, gyeden vagyok szeretnek tanulni de hiaba olvasom el szazszor, nem marad meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Masnak nincs ilyen gondja?

Befizettem a kreszre, tanulnam, de nagyon nyogvenyelosen meg. El vagyok butulva pedig szellemi foglalkozasom van, eddig allandoan tovabbkepzesekre jartam, porgott az agyam. Szules ota nem megy semmi..

Most akkor hagyjam abba a kreszt?

Mert igy egy egyszeruen nem megy, hiaba alszom eleget..


2017. máj. 25. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért a kresz nem agysebészet... szerintem az inkább a gond, hogy nem érdekel. Fogadjunk a gyerekkel kapcsolatos olvasmányokat egyből felfogod. Próbáld kicsit tágítgatni a világodat.
2017. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1,5 évesnek betanítani rendőri kézjeleket??? Mi vaaan?Hát ez nagyon életszerű.


3 éves a kicsim, most tanulom én is a KRESZT. Nem könyvből tanulom, online interaktív okatatóanyagot használok. Szeretem, tetszik. az én agyam sem a régi, de azért boldogulok.


Ne hagyd abba, kérdező! Csak azt tudom javasolni, amit én is csinálok: Napi egy órát tudok tanulásra szánni, de akkor semmi mással nem foglalkozok. Memorizálom a képeket, a közlekedési helyzeteket, szabályokat. Sok teszt van a tananyagban, ezek is sokat segítenek. Amit egyszer elrontottam, többet nem tévesztem el. Ha ébren a gyerek, esélytelen a tanulás.

2017. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még valami: figyeld meg magad, mikor fog az agyad. Az enyém reggel 7-8 között nagyon jól fog. jobban, mint este, 9-10 között. Így hát reggel tanulok.
2017. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kis szenhidrat potlas segitett a helyzetetn na meg az hogy odakoncentralok es nem faradtan esek neki.

2017. máj. 28. 16:46
 15/16 A kérdező kommentje:

Ertesitek mindenkit, visszajott az agyam 😁

Azaz csak egy kis gyakorlas es maris ujra fog az agyam es sikeresen tudok tanulni.

2017. júl. 3. 19:45
 16/16 anonim ***** válasza:

Na látod, csak kellett egy kis bíztatás meg részedröl kitartás!


Mostmár csak arra figyelj, hogy ne "tünjön el" megint, azaz nem hagyd ellustulni!


Minden jót!

2017. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!