Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 és fél hónapos babám nagyon...

3 és fél hónapos babám nagyon anyás. Ez persze nembaj, de nemtudom senkinek odaadni hogy vigyázzon rá, vagy ilyesmi. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mert amint átadom valaki más kezébe,azonnal üvölt.és addig nem haggya abba amíg vissza nem adják.mit tehetnék?
2010. máj. 17. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk szoktatni más ölébe, több-kevesebb sikerrel, dehát ugye pisilni, zuhanyozni kell az anyukáknak is, az evésről nem is beszélve. Apa vette át általában néhány percre, aztán picit próbáltuk növelni az időt. Mikor már apa elfogadott személy lett számára, jött a nagyi, ugyanilyen módszerrel. ne adjátok fel, és meg fogja szokni, hogy néha más kezében is van. Kitartás, nem lesz mindig így:D
2010. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nagyon kicsi, még ez normális. Majd lesz ez másképp is. Légy türelemmel. Mire iskolás lesz, oda sem jön már.
2010. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rakd a kiságyba. Néha rábízhatod valakire, persze, sírni fog, de abba fogja hagyni, te meg sietsz majd haza.Inkább,AMIKOR alszik, akkor bízd valakire! Miért van kézben?
2010. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A lényeg,hogy soha ne hagyd sírni.Ő tudja és éreztetni fogja veled,mikor jön el az idő,de próbáld valakinek odaadni a te pólódban,h érezze az illatodat.
2010. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak gyerekek, akiket hosszasan szoktatni kell. Ha van olyan személy, akire szeretnéd időről időre rábízni, akkor próbáld hozzászoktatni a picit. Ne add rögtön kézbe, lehet, hogy napokig csak távolabbról barátkoznak.
2010. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs mindig kézben.Általában elvan egyedül is,persze csak egy bizonyos ideig.Úgyértem ezt,hogy eljátszik.A nagyi szeretné kézbe venni,de hát így nemtudja,mert nincs el nála.Az apjánál persze még elvan,de másnál nem.Mindegy ki az,ha nem az apja vagy én vagyok.Akkor mindig sír.Amúgy köszi a válaszokat!
2010. máj. 17. 15:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak annyit,hogy ha valaki beszél neki,szintén mindegy hogy ki az,akkor akkorákat nevet hogy csak na.
2010. máj. 17. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az már tök jó, hogy apánál elvan. Járjon csak a nagyi is hozzátok, beszéljen neki sokat, és egyszercsak el fogja fogadni őt is. Próbálj akkor kimozdulni, mikor alszik. Nem lesz semmi baj. Az én kislányom pölö volt hogy csak ölben volt nyugiban, különben kiakadt. Ja, és én nem hagytam sírni...sok sikert!
2010. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, megértelek, az enyém is 3,5 hónapos, és ugyanaz a sztori-nagyon anyás, teljesen kisajátít- de olyan aranyos is egyben (kis zsarnok...).Én még nem adtam fel, lelkiismeretesen viszem a szüleimhez, ha a férjem itthon van foglalkozik vele, altatja, remélem kicsit majd változik, még olyan piciri, megértem hogy nagy-nagy szüksége van rám.
2010. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kezdettől fogva átadtam másnak is, így nincs ilyen gondunk, remélem nem is lesz.

Ha átveszi a nagymama, bezsélj, gügyögj a babádnak, mondd el neki, hogy milyen jó ott nagyinál, stb. Mindig.

2010. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!