Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyóséknál lakunk 4 hónapja...

Anyóséknál lakunk 4 hónapja két gyerekkel. Elköltöznétek ha úgy érznétek nagyon felborítjuk a mindennapjaikat ugyanakkor spórolás miatt költöztünk ide?

Figyelt kérdés
Anyós egészségi állapota eléggé leromlott több műtét vár rá. Érzem miattunk nem tud a saját ritmusa szerint pihenni élni regenerálodni. Ő sosem mondana ilyet de valahogy ezt érzem. A kapcsolatunk jó. Még legalább 6-7 hónapot kellene itt lennünk. Viszont most a költözésen gondolkodom nem akarom hogy miattunk legyen rosszabb állapotban. A gyerekek 1,5 és 6 évesek. Egy családi házban vagyunk a tetőtér a miénk de a konyha egy.
2017. jún. 11. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Oda sem költöztem volna.
2017. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én elköltöznék!
2017. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Próbálj neki segíteni inkább: főzöl neki is, bedobod a ruháit mosni, elmentek neki bevásárolni, stb. Műtét után főleg szüksége lehet rá.

Már nem annyira kicsik a gyerekek, gondolom nem sírják át az éjszakát. Miért érzed úgy, hogy nem tud pihenni? Esetleg kicsit alkalmazkodjatok hozzá a napirendben.

2017. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Két gyerekkel én sem költöztem volna a nyakukra. Sporoljatok máshogy. Mondjuk te is menj el dolgozni, keressetek olcsóbb alberletet
2017. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Spórolni a sorozatszülés előtt kell!!!
2017. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Ja, bocs, nem sorozat, de ugyanaz a lényeg.
2017. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bevásárolni persze én szoktam. A főzés kérdés "vékony jég" mondhatnám nem fér el két asszony egy konyhában. Anyós az a típus aki nem bír nyugton lenni tesz vesz intézkedik állandóan hiába akarom hogy pihenjen majd én csinálom a főzést nem hagyja. A takarítást én csinálom ettől függetlenül a két gyerek és mi itt nyüzsgünk. Lett egy retina leválása pár hétre rá hogy ide jöttünk 5 műtéten van túl és nem tudni fog e látni. Vár még rá két másik műtét. Azt érzem sok most hogy itt vagyunk.
2017. jún. 11. 09:04
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért kell más nyakára költözni spórolás címszó alatt.Főleg ha már gyerekek is vannak.Költözzetek külön.Keressetek olcsóbb albérletet,dolgozzatok mind a ketten.és spóroljatok saját erőtökből.Ne máson élősködjetek.
2017. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Azzal nincs semmi baj hogy odaköltöztetek mert spórolni akartatok,gondolom az ő endedélyével költöztetek mert segíteni/támogatni akart. De mivel közben lebetegedett én biztosan elcuccolnék hogy tudjon pihenni. Ha továbbra is maradnék annak ellenére hogy beteg az önzőség lenne mert csak a saját kényelmemet/jólétemet nézném.És mivel ő volt olyan jó hogy odaköltözhettetek, én most ezzel viszonoznám hogy hagyom gyógyulni.Persze járnék hozzá mindenben segíteni amiben kell,de meghagynám a pihenésre/gyógyulásra való idejét is!
2017. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó nagyon jól megfogalmaztak. Valahogy ezt érzem én is. Igen.
2017. jún. 11. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!