Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok ha randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha randi végén egy foghiányos nagyon rossz fogazatú férfi meg akarna csókolni? Hogy kezelnétek az esetet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Most jön a sok álszent válaszoló akik mind tagadják, hogy a fogkerítés közül nem szopogatná ki a tegnapi maradékot.
2016. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fújd le gázspráyel és fuss el!
2016. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha nem tetszik,nem kell engedni és kész.... nem bonyolult....
2016. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném. visszataszító lenne számomra.
2016. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen emberrel hogyan jutsz el a randiig?

A foghiány és a rossz fogazat nem ugyanazt jelenti.Egy fog hiánya csak esztétikai problémát vet fel,a rossz fogazat sokkal visszataszítóbb.

Ha tetszik egy pasi akinek hiányzik egy foga akkor beszéld rá,hogy ha másért nem hát érted csináltassa meg,de egy ilyen pasinak nem büdös a lehelete.

2016. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is megírtam a napokban egy lánynak,hogy nem szépek a fogaim és szerintem ezt ő úgy értelmezte,hogy rohad kifelé az összes,ezt elég gyakran félre szokták érteni.Pedig a csúnya fogazat nem feltétlenül rossz is és főleg nem elhanyagolt higiéniai értelemben.
2016. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem randiznék ilyen emberrel, ha az első randin derülne ez csak ki, akkor pedig eltolnám és megmondanám az igazat, hogy ne haragudj, de nem tetszel és végeztünk.
2016. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem csak a belső számít, én hagynám! 48/L
2016. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem az a baj ha hiányzik esetleg egy, vagy kusza kicsit. de ha rosszak, akkor elég undorító lehet a szaga, az íze...
2016. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fúj... ellökném magamtól
2016. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!