Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha barátotok sokat bulizna?

Figyelt kérdés
Amióta megkezdődött az egyetem a barátom nagyon sokszor bulizik. Koleszos. Nagyon rosszul esik, de nem hisztériázok. Mivel csak hétvégén találkozunk a neten tartjuk a kapcsolatot napi szinten. Nemrég épp mikor beszélgettünk hétköznap jelentette be, hogy lassan megy a haverjaival koncertre. Csak simán elbúcsúztunk. Nagyon szar érzés. Kellen hisztiznem ?

#rossz #hétvége #érzés #hisztériázok
2015. okt. 7. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz vele menni, akkor menj te is valakikkel bulizni. Mikor bulizzon az ember ha nem a koleszos évek alatt??
2015. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. A pasik utaljak a hisztis noket. Ezert fog megtartani h ilyen vagy. Mikor bulizzon ha nem egyetemi evek alatt?! :)

24l

2015. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hiszti a leheto legrosszabb dolog, amit tehetsz..


Neked nincs elfoglaltsagod? Programjaid a barataiddal? Mert nekem ebbol az jon le, hogy neked nem lenne mas dolgod, mint vele beszelgetni, es rosszul esik, hogy neki pedig van. Tok normalis, ha eljarkal a koleszban a barataival, nem kellene rosszul esnie. Inkabb foglald le magad, ne tole fuggj.


Egyebkent sem kotelezo mindennap beszelgetni (plane nem sokat). Ertem en, hogy tavkapcsolat, en is benne voltam egyben eleg sokaig, de meg is bolondultam volna, ha minden egyes nap beszelgettunk volna. Talan adj neki kicsit tobb teret, es foglald le magad a szabadidodben.


Ha hisztizel, azzal csak eluldozod a sracot magadtol.

2015. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Őszintén szólva nekem se kéne olyan pasi, aki minden szabadidejét klubokban tölti. Ha tinédzserrel akarok járni, nem megyek az egyetemig.

Mennyi idős? Mert azért 25 felett ez már gáz, alatta ok.

2015. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!