Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki szülés után mell korrekciós műtéten esett át?

Figyelt kérdés
Direkt nem úgy írtam, hogy mellplasztika,mellnagyobbítás, mert itt most nem arra gondolok, akinek van ugyan melle, de nagyobbat szeretne, hanem azokra, akiknek annyira megereszkedett, elsorvadt az állománya, hogy azt korrigáltatta.
2017. jún. 18. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De szülés után közvetlenül érted? Vagy a szoptatás letelte után? Én még nem korrigáltattam, de tervezem.
2017. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szoptatás után természetesen
2017. jún. 18. 15:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a kerdesed?

Nekem mellnagyobbitasom volt par eve, mert a 2. szulesem utan gyakorlatilag eltuntek a melleim. Nm az volt a gond, hogy logtak, formajukat vesztettek, esetleg kisebbek lettek, hanem szo szerint elsorvadt a mirigyallomqny, meg a bor is visszahuzodott szinte teljesen, csak a mellbimbok maradtak szinte.

Alapvetoen sem volt nagy, 75B, az elso gyerek utan ebbol lett 75A, azzal meg nem volt bajom, nem mutettem volna. A masodik gyerek utani mellteretet nem is tudok mondani, 75AA-t vettem, de azt is csak azert, hogy a szivacs miatt ugy tunjon, mintha mellem lenne.

A mutet az egyik legjobb dontes volt, csak nagyobbitas volt, felvarras nem kellett es a bimbok is maradtak termeszetesek. Izom ala ment felig, ennek ellenere nem tartott sokaig a labadozas, nem szenvedtem vele, gyorsan gyogyult es azota is szep, jo.

(Nem vagyok amugy "muanyag"; nem azert csinaltattam, mert "mas" akartam lenni, mas plasztikai mutetem nem volt, de meg mukormom, vagy muszempillam sincs, se rajzolt szemoldokom, stb, amivel a mumellett ossze szoktak kotni. En azert dontottem a mutet mellett, hogy visszakapjak azt, ami eltunt.)

2017. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyen dolgokra vagyok kíváncsi :)

Meg hogy a környezet hogyan fogadta...

Én is ugyanebben a cipőben jártam. 2 gyerek, 2x20 kiló fogyás után gyakorlatilag nulla mellállomány. A rendszeres testmozgásnak köszönhetően zsír sem volt. Csak két üres "bőrzacskó".

Csütörtökön volt a műtétem, 3 óra alatt tudta az orvos helyrehozni. Felvarrás, implantátum.

Utolsó, ismerőseid(más anyukák) tudtak róla? Mit szólt hozzá a környezeted?

2017. jún. 18. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz, régebben is csak aprócska melleim voltak(A), de legalább látszottak, ès pici mellbimbóm volt. Most az At sem éri el a mellem, oldalról fotózva teljesen sík a mellkasom, mint egy férinak, nem túlzok, csak két nagyobb mellbimbó áll ki. Szemből halványan látszik a melleim helyének körvonala.


Pici implantátumot választottam(220as középmagas) mert alapból tetszenek a kicsi mellek. Nem hiszem, hogy feltűnő lesz. Nem híresztelem. Eddig kitömtem a régi melltartóimat szivacsokkal és zoknikkal, így nem gondolom, hogy észrevennék a változást.

2017. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Enyém is kicsi, 310cc,alacsony profil.

(170cm vagyok, 55kg.,széles a hátam)

Nem feltűnő, akkora, mint szivacsos melltartóban az alap állapot, ruhában nincs különbség.

Direkt nem akartam nagyot, hogy aki szembe jön ismerős észrevegye...

Ez csak magamnak szól, hogyha tükörbe nézek, ne két csoffadt bőrzacskó lássak...

2017. jún. 18. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha más úgysem veszi észre, akkor nem értem a kérdés apropóját?
2017. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert azért nyilván van, aki be van avatva...
2017. jún. 18. 18:41
 9/13 anonim ***** válasza:

310cc?


168 cm vagyok és 52 kg, szintén szélesebb háttal, de xs-es ruhamérettel és 73as mell alatti körmérettel, nekem nem javasoltak túl nagyot, az enyém is alacsony profilú, kerek.


Megkérdezhetem az orvosod nevének kezdőbetűit, hogy megnézhessem a referenciáit?

2017. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aestetica orvosi központ honlapján találsz képeket :)
2017. jún. 18. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!