Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki szülés után mell korrekciós műtéten esett át?

Figyelt kérdés
Direkt nem úgy írtam, hogy mellplasztika,mellnagyobbítás, mert itt most nem arra gondolok, akinek van ugyan melle, de nagyobbat szeretne, hanem azokra, akiknek annyira megereszkedett, elsorvadt az állománya, hogy azt korrigáltatta.
2017. jún. 18. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9


Ne felejtsd el, hogy a testsúly és a magasság kevés adat ehhez.

A mellkasod formája, domborulata is nagyon belejátszik.


Én magam is próbáltam (konzultáción, melltartóba téve) 310-est kíváncsiságból, bár az orvos mondta, hogy azért már esztétikai felelősséget nem vállalna. 260 lett, mert domború a mellkasom. A velem ránézésre hasonló alkatú rokonomnak ugyanaz az orvos 340-est ajánlott és teljesen egyformának tűnik a végeredmény. Neki horpadtabb a mellkasa és szélesebb a háta.


Viszont az ő munkájával már 5 éve elégedettek vagyunk (én közben szültem is). Cs.L. a doki neve.

Tény, hogy mindketten úgy mentünk oda, hogy természetes hatásút szeretnénk, ránézésre ne látszódjon, hogy nem saját.



Kérdező: ha már megcsináltattad, "beavattál" embereket, akkor kár ezen gondolkozni. Aki fogást akar találni rajtad, az beleköt a hajszínedbe, testalkatodba, öltözködésedbe, stb.

A plasztikai műtét szerintem onnantól necces, amikor valaki látványosan amorffá műti magát.


A beszólásokhoz meg: az óvodás korú lányom szó szerint pofára esett a betonon. Megúszták a fogai, de 2-3 napig durván feldagadtak az ajkai. Volt, aki beszólt az utcán, hogy na, már ilyen piciket is plasztikáznak a hülye szülei. Tényleg úgy nézett ki, mint akinek tripla adag szájfeltöltése volt. De inkább röhögtem rajta, hogy van olyan ember, aki szerint egyáltalán elvégeznének ilyen beavatkozást egy kisgyereken. Én inkább visszatrollkodtam és mondtam, hogy iskola előtt mellnagyobbítást kap, vagy arcfelvarrást.

2017. jún. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

En nem kaptam semmilyen negativ kommentet a mutet miatt. Igaz, nagyon kevesen tudtak rola, csak a ferjem csaladja (ok kozel laknak a korhazhoz, igy naluk toltottem par napot a mutet utan), a mi csaladunkbol csak az Edesanyamat avattam be, illetve egy baratnomet. Edesanyam alapvetoen nem ert egyet a plasztikaval, de pl az esetemben a mellmutettel semmi haja nem volt, tamogatott, de latta is, hogy miert van a mutetre szukseg, megmutattam neki a kiindulast.

Nyilvan masok is eszrevettek utana, de senki ra sem kerdezett a kornyezetemben, en pedig nem hoztam fel a temat. Ugy gondolom, hogy ez a maganugyem, nem kell beavatnom mast, ha nem akarom.

Hozzateszem, hogy termeszetes hatasu lett, meretben sem lett oriasi kulonbseg ahhoz kepest, amit addig a szivacsos melltartokkal "odacsaltam", de igy is nyilvan latszik.

Az, hogy kinek mekkora fer bele ahhoz, hogy meg termeszetes hatasu legyen, nagyban fugg a testalkattol. En pl 390-est kaptam, de az orvos meg a 420-st is ajanlotta, en vegul nem akartam mar azt megkockaztatni. Vekony testalkatu vagyok, viszont kozel 180 cm, a hatam, vallam relative szeles es izmos. Ezzel a merettel sikerult ugy berakni, hogy felvarrasra egyaltalan nem is volt szukseg, ami nalam nagy szempont volt, el akartam azt kerulni, ha lehetseges. Kisebb meret nem toltotte volna ki ugy a bort, illetve a relative szeles mellkasomon nem nezett volna jol ki egy kisebb implant. Nekem egy eros C kosar lett mutet utan, tehat azert van cicim rendesen, de nem lett tul nagy, hiaba vagyok vekony.

2017. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én orvosom is Cs.L., remélem jó lesz a végeredmény nálam is:)
2017. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!