Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen apukának tartjátok a...

Milyen apukának tartjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Mennyire veszi ki magát a gyereknevelésből ellátásból?

Beteg lettem. Páromnak kell mindent megcsinálnia. Viszi a gyereket a bölcsibe, eteti, fürdeti, kaját csinál nekem stb. Egyszóval átvette a szerepemet. Ám. Fordítva adja a gyerekre a nadrágot, elfelejt valamit ráadni, vagy magával vinni, a bölcsiben meg sajnálatos módon pakolászás közben szeme elött tévesztette a gyereket és rácsukta a kezére az ajtót. Vagyis huzamosabb ideig képtelen figyelni a gyereket, mert leterheli. Közben meg imádja a lányát, és vele bőg minden balesettel együtt, ha meg ő okozza akkor meg világgá menne, nehogy még egy ilyen történjen mellette.


2010. máj. 19. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanez.Imádja a lányunkat, de megőrül, mikor kiköpi a kaját, nem érti miért sikoltozom, ha pulcsi nélkül viszi ki 10 fokban, nem bír ráfigyelni 8 percnél tovább stb.

Mondjuk a férjem nem is igen kényszerült még egyedül ellátni.Kíváncsi lennék, hogy menne.(Ő persze biztos benne, hogy nem olyan nagy dolog az egész, de még magára sem tud figyelni.)

2010. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül, tudom, hogy igyekszik.:)
2010. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon muszáj lenne, a férjem is biztos megcsinálna mindent. Nyilván, ő is ejtene hibákat, de hidd el, az hogy a párod ilyen, természetes.

A pasik nem erre vannak "beprogramozva"...

Az én férjem pl a mai napig parázik, ha mondjuk meg kell etetnie a gyereket, pedig már 1 éves a lányom. Attól fél, hogy valamit elront. Amikor a gyerek elesik, szívrohamot kap, hogy valami baja lett, én már kezdek rutinos lenni.

De ettől függetlenül a férjem szerintem tökéletes apa.:)

2010. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is mindent meg tud csinálni a gyerekkel kapcsolatban (szombatonként reggeltől késő estig suliban vagyok, így egész nap egyedül van vele). Sok dologban meglepően ügyes már, sőt olyan is van, amit jobban csinál. Neki például többet eszik az ebédből, valahogy apával jobb buli az evés. A pelenkázásba is belejött már, eleinte kifolyt mindig a cucc, mert nem jól adta rá, de most már ebben is rutinos. Nagyon türelmes a gyerekkel és sokáig elvannak együtt mint a borsó meg a héja. Nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen párom van!
2010. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az én férjem mindig játszik vele,mikor hétvégén itthon van.igaz,nem érti,mikor miért sír,de nagyon igyekszik,hogy rájöjjön.akkor mindig meg tudom csinálni a dolgom.a gyerek pedig imádja az apját.szerintem nagyon jó apuka.
2010. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dettó mint a 11:35-ös. Egyszerűen imádja a lányát, a lánya is őt. Mindent együtt csinálnak. A lányom szeret az apjával enni, fürdeni, aludni, játszani. Nagyon szeretik egymást, és ez így jó szerintem. 10 hónapos kiscsajszi anyukája.

Ja, és szerintem nagyon-nagyon jó apa.

2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, dettó, mint a második 11:35-ös.
2010. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan jó apuka, mint reméltem korábban, ahogy vártam volna. Imádja a fiát, persze, de nem képes 5-10 percnél tovább játszani vele, foglalkozni vele. Ha kérem, hogy segítsen a gyerek körül, nem úgy fogja fel, hogy ez is a fiával töltött kevéske idő, hanem valami plusz munkának, feladatnak érzi. Komoly gondban lennék, ha rá kéne bíznom betegség miatt mondjuk. Kétlem, hogy képes lenne ellátni megfelelően, még ha meglennének is az utasítások neki. :( Ő is képtelen odafigyelni, nem érti, hogy mit miért és hogyan. A saját elképzelései szerint akarná csinálni. Komolyan aggódnék :(
2010. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem a legjobb apuka a világon.:-)
2010. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férjem a leg tökéletesebb apa!
2010. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!