Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen apukának tartjátok a...

Milyen apukának tartjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Mennyire veszi ki magát a gyereknevelésből ellátásból?

Beteg lettem. Páromnak kell mindent megcsinálnia. Viszi a gyereket a bölcsibe, eteti, fürdeti, kaját csinál nekem stb. Egyszóval átvette a szerepemet. Ám. Fordítva adja a gyerekre a nadrágot, elfelejt valamit ráadni, vagy magával vinni, a bölcsiben meg sajnálatos módon pakolászás közben szeme elött tévesztette a gyereket és rácsukta a kezére az ajtót. Vagyis huzamosabb ideig képtelen figyelni a gyereket, mert leterheli. Közben meg imádja a lányát, és vele bőg minden balesettel együtt, ha meg ő okozza akkor meg világgá menne, nehogy még egy ilyen történjen mellette.


2010. máj. 19. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó apukának tartom. Nagyon sokat foglalkozik a fiúnkkal és a szombat csak az övék. Nem mintha nem lennék itthon, hanem ez az elején így alakult, mikor hullafáradt voltam, akkor valahogy mindig szombatra jött ki, hogy elviszi egyedül sétálni, és ellátja, játszik vele. Én meg pihenhetek. Maximálisan rá merem bízni. Persze, az elején nála is voltak apróbb balesetek, pelusból kifolyó pisi, és az evés kész katasztrófa még most is, csatatér a környék. Abban valahogy nem elég türelmes, mert a nagylegény folyamatosan ugrál, forog az etetőszékben, ő meg nem bírja követni. Akkor már be szoktam segíteni. :D

De érdekes, hogy ha a szüleihez megyünk, akkor is inkább apósom az, aki körbeugrálja az unokáját, ő cserél pelust, ő eteti-itatja ha kell.

2010. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jó de azt hittem többet fog segíteni. Csak úgy csinál dolgokat hogy ha kiosztom a feladatot. De ő erre kért is hogy mondjam neki, mert magától nem kezd el semmit. Lusta, de nagyon szeretik egymást a fiammal.

El tudok menni néha este barátnőzni, meg tudja fürdetni, etetni,altatni.

2010. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem nagyon jó apa, bár nem tökéletes de senki sem az, még én sem.Nagyon sokat törődik a fiával, reggel általában ő teszi tisztába és felöltözteti, ha kell éjjel is.Megeteti, játszik vele.Bár türelme sajna nem sok van, ha a kisfiam rosszalkodik akkor apánál hamar elszakad a cérna, de hamar meg is nyugszik és játszanak tovább.Szerintem ennél többet nem lehet egy férfitól elvárni mint amit a párom megtesz mert bármikor rá merném bízni a fiunkat.
2010. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!