Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire megengedett, hogy a...

Mennyire megengedett, hogy a védőnő pletykál!?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Elmentem a védőnőhöz, rá egy hétre mindenki gratulál, pedig 12. hétig nem akartuk mondani senkinek. A szüleim is mástól tudták még. 3 vetélésen vagyok túl, nem akartuk még mondani senkinek.
2017. jún. 20. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem megengedhető. Az egészségügyi szakmáknak vannak bizonyos etikai normái, de én is tapasztalom, hogy nem mindenki nőtt fel ezekhez. De biztos vagy benne, hogy ő hintette az igét?
2017. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Majdnem mindenki mondta, hogy a védőnő tőlem hallották. Tudtam, hogy pletykás, de nem gondoltam, hogy van joga ilyesmit elmondani.
2017. jún. 20. 21:21
 3/13 A kérdező kommentje:
* védőnőtől hallották
2017. jún. 20. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először felhívnám és kikérném magamnak a dolgot, majd a főnökének írnék egy panaszlevelet és másik védőnőhöz kérném át magam, gondolom ilyen esetben engedik.
2017. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pletykál. Olyan dolgokat adott tovább a lányomról egy másik anyukának, amik titoktartási kötelezettség alá esnek. Elmondása szerint azért, mert én jóban vagyok azzal az anyukával, és már én úgyis biztos elmondtam neki. Hát nem...

Eddig sem volt semmi haszna, sőt...., de mostmár teljesen leírta magát.

2017. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
semennyire de az enyém is pletykált. vészes hányásom volt, csak 18 hetesen jutottam el hozzá (addig konkrétan olyan gyenge voltam hogy felülni is csak segítséggel tudtam, 1 hónap alatt 12 kg-t fogytam). erre visszahallottam hogy azt mondja mindenkinek hogy milyen felelőtlen vagyok hogy ennyire nem érdekel a gyerek hogy el se mentem hozzá időben.
2017. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem egyedi a problémám. Sajnálatos!
2017. jún. 20. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi védőnőnk meg állandóan interneten rendelhető varázsszereket akart megvetetni velünk... most ez is milyen már. Vannak ebben a szakmában oda nem illők, jócskán...
2017. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal panaszt kell tenni ellenne.
2017. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 jafnrétti ***** válasza:
100%
Nagyon durva, hogy ilyet megengednek maguknak! Pedig gondolom nekik is van etikai kódexük, ami egészen biztosan kitér a titoktartásra, a nyakamat teszem rá. Elvileg az ilyen területeken dolgozók csak úgy mesélhetnek a munkájuk során megismert esetekről, hogy az adott személy ne legyen beazonosítható.
2017. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!