Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 9 hónapos baba mellett,...

Kispocok88 kérdése:

Egy 9 hónapos baba mellett, milyen munkát tudok vállalni?

Figyelt kérdés

#munka #baba mellett
2017. jún. 28. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Otthon végezhető szövegszerkesztés, fordítás, adatbevitel, számítógépes munkák, könyvelés.


Attól függ mihez értesz, mi a végzettséged, milyen szakmád, diplomád, nyelvtudásod van.

2017. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Pedagógiai diplomám van, és két nyelvvizsgám német és angol, és emellett beszélek csehül. Ja és titkárnői szakmám van. Csak azt nem tudom, hogy hol lehet normális otthon végezhető munkát találni. Ebben esetleg tudnál segíteni?
2017. jún. 28. 10:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nyelvoktatást, korrepetálást is tarthatsz
2017. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyik baratom fordít németről angolra v magyarra v fordítva neten. szöveg tartalma, nehézsége, hossza alapján fizet. ne haragudj, pontosabbat nem tudok de google biztos ad neked ilyen címeket.
2017. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A böcsöde nem opció? A félnapos munakvégzés? A bébiszitter? S akkor nem kell otthonról dolgoznod.
2017. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolso.. A bebiszitter el is vinne a "felnapos" fizetest. Szerintem kerdezo korrepetalj nyelvbol otthon. Ha apa otthon van lehet addig a gyerekkel.
2017. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
már ahol lehet félnapos munkát találni... én még 6 órában sem mehetek vissza, csakis a 8 óra a megoldás
2017. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyelvtanárok skype-on is adnak órákat. Keress utána, az hátha belefér az idődbe, bár ott a tanítványokhoz kell alkalmazkodni.
2017. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van segitseged arra az idore? Tudsz eleget aludni ejjel?


5 honapos volt a fiam, amikor "visszamentem" dolgozni nagyon rugalmas, heti 16 oraban otthonrol grafikuskent, csak 1-2 havonta 1x kell bennem 1-2 orara. 10 honapos koraig meg ugy, ahogy ment, hogy mellette dolgoztam, de mar akkor sem volt konnyu. Utana szinte lehetetlenne valt, nagyon kivoltam, sokszor ebredt ejjel, nappal pedig a nadragom rangatta, csak ugy ment a munka, ha en atmentem a masik szobaba, de akkor meg hianyolt. 1 eves koraban par hetig a szeparacios szorongas miatt wc-re alig tudtam elmenni. Kozben kimerult is voltam, ha dolgozhattam volna, mert a ferjem vigyazott ra, akkor is nehezen mukodott az agyam, hibakat csinaltam. Rament a hetvegenk egy resze, es a hetkoznap esteink nagy resze. Most van heti fel napra segitsegem hetkoznap, illetve vasarnap is dolgozom. 16 honapos, mar eszik, iszik szepen, az apukaja is tudja altatni, ejjel mar jol alszik, igy az en agyam is mukodik nappal. Azert jo lenne, ha nem valasztanam azt, hogy vasarnap is dolgozom, de megvan az oka. Utolag mar minimum 12-14, de inkabb 1,5 eves koraig varnek meg a heti ket napos munkaval is.

2017. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FRICZY válasza:
Legyél édesanya, háziasszony, feleség! Ha ennyi fölös energiád és időd van egy gyerek, egy háztartás és a párod mellett, hogy dolgoznál is, ott valami baj van. De kinek mi a fontos...
2017. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!