Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan szülő akinek a...

Van olyan szülő akinek a kisgyereke nagyon hamar felhúzza magát a legkisebb hülyeségen is? és ebből fakadóan sokat "nyühög", hisztizik?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok tenni ilyen esetekben? hogy lehet erről leszoktatni?

Álmomban sem gondoltam volna hogy 6 éves korára még itt tartunk,de már tehetetlennek érzem magam


2017. júl. 6. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hávanhát :) Pl veszít a társasban, egyből meranyatenemszeretsz :) Mit tudok ilyenkor tenni, nem játszom vele, nem foglalkozom vele, amíg abba nem hagyja. Egy biztos, nem hagyom, hogy felhúzzon (apjával ellentétben). Gondolom, majdcsak elmúlik.... felőtt korára... A jó hír, hogy ezt csak nekem csinálja, közösségben nincs ilyen gond.
2017. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bátyám kislánya (keresztlányom)!

Nem akar ismeretlen társassal játszani mert fél h veszít. Ha olyannal játszunk ami jól megy neki de valamiért veszít akkor megy a hiszti rendesen. Kirakó szintén.

Igazából nem húzom fel magam rajta, ha olyan a helyzet akkor pl játszunk még egyet, ha nagyon durván tolja akkor otthagyom és elmondom hogy akkor beszélünk ha lehet vele értelmesen.

Pedig már nagy, két hét és 8 éves lesz...

2017. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!


én kiegyeznék abban ha csak akkor csinálná amikor pl társasba nem nyer. de pl a tegnap azon húzta fel magát,hogy: meg akarta mutatni hogy tud cigány kerekezni.persze pont akkor nem jön össze neki amikor nekem megmutatná.ennek ellenére természetesen ugyanúgy dícsértem mintha tökéletes lett volna.de ez semmit nem használt,mert mint "bekattant" és hisztizni kezdett.


szóval nagyon nehéz eset.

Az óvodában meg egy tündér..soha nem volt rá panasz,és nem is hisztizik. Otthon minket meg kikészít,és leszívja minden energiámat

2017. júl. 6. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A ket es fel eves lanyom neha azon is hisztizik, ha nem oda ulok, vagy nem azt fogom meg, amire o gondolt.

A het eves is ki tud borulni, ha valami nem sikerul.

2017. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!