Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti csak mesét engedtek nézni...

Ti csak mesét engedtek nézni a 3-4 éves korú gyereketeknek a tévében, vagy átkapcsoljátok neki más műsorra is?

Figyelt kérdés
Milyen (nem mese) műsorokat nézhet?
2017. júl. 6. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most igy a tenisz idejen Wimbledont nez. Mivel en nezem, es egy tv van.
2017. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Snookert, focit nagyon szereti, ezt szokta nézni, leginkább a szüleimnél. Apukám mellé odafekszik a kanapéra és együtt nézik. Most a nagy bumm tetszik neki, de csak akkor ha felrobban a bomba. Este megy a tv míg játszunk és ha tudjuk, hogy rossz a válasz, akkor szólunk neki.
2017. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk filmek, mesék, dokumentumfilmek vegyesen mennek, egyedül a reklámokat és a korhatáros filmeket zárom ki.


A filmekre nem figyel, csak ha kutyát vagy macskát mutatnak, a meséket és az állatos dokumentumfilmeket szereti.


Ha valami rossz rész van, mondjuk az oroszlán épp elkapná a zebrát, egyszerűen kinyomom a tvt, vagy elterelem a figyelmét a gyereknek.


Én korhatáros dolgokat is nézek, mondjuk szexésnewyorkot, vagy trónokharcát, olyankor a gyerek fürdik vagy alszik, de mondjuk az orvosos sorozatokat nem szoktam elkapcsolni, ha valakinek fáj valamije, akkor mondom neki, hogy majd meggyógyul és naná, hogy a sánta öreg orvos meggyógyítja és akkor örül a végén.


Onnan gondolom, hogy nem viseli meg, hogy nincsenek félelmei vagy rémálmai, sem furcsa játékai, orvoshoz meg kifejezetten szeret menni.

2017. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen állatos, természettudományi műsor érdekli, még akkor is, ha nem érti.

Órákig képes nézni, hogy hogyan bányásszák a drágaköveket. Én ötször elalszom rajta.

Filmeket ilyen korban még nem nézett, vagy ha igen, akkor rövid ideig. Mondjuk az M2-n van hétvégente Grimm film, azokat régóta nézi. ( Mondjuk némelyik szerintem 16-os karikás lehetne)

2017. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sportok és a természetfilmek a 2,5 éves lányomnak is bejönnek. Az sem titok, hogy a zebra időnként ebéd lesz, elvégre ez az élet rendje.
2017. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
általában mese, de apjával autó-és motorversenyeket, úszást, stb-t is néz, illetve dokumentumfilm, állatos, néha. Meg van, hogy látja a kosztümös angol sorozataimat, angolul, persze nem nézi csak rápillant és persze nem a korhatárosokat.
2017. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szülő, de én ennyi éves koromban meséken és a Jurassic Parkon nőttem fel XD 6 évesen koromra 2 rekesznyi dínóm volt, nehogy azt hidd hogy érdekelt annyi idősen hogy mennyi vér van benne! :D
2017. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem vagyok szülő, ennyi idősen állandóan a spektrumon lógtam, nameg a minimaxon, volt olyan is, hogy annyira érdekelt valami ismeretterjesztő, hogy addig nem ebédeltem, amíg vége nem lett.:D Furcsa ovis lehettem, de amúgy semmi bajom nem lett, sőt még mai napig imádom ezeket:D
2017. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!