Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után illik ottaludn...

Mennyi idő után illik ottaludni újra a barátoméknál, ha újszülött van náluk?

Figyelt kérdés
Egy hete született meg a testvére, ismerem a szülőket, akik jófejek meg nagy házuk is van, de akkor is, nem szeretnék most "betolakodni" az életükbe. Ti mit gondoltok? (Már volt másik kategóriában, ott nem kaptam kielégítő választ, ti biztosan jobban tudtok ebben tanácsot adni, mert én még fiatal vagyok nem igazán vagyok otthon ebben a témában)

2017. júl. 6. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Legegyszerűbb, ha a szülőket kérdezed meg. Ha jó fejek, akkor értékelni fogják a figyelmességedet és őszinte választ kapsz.
2017. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Két-három hónapon belül semmi esetre sem, de én egy éves korig nem szivesen venném, ha családon kivüli valaki ott alundna nálunk.
2017. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor mindenképpen megbeszélem mindenképp velük meg a barátommal is (ő már 20 éves, elég nagy a korkülönbség közte meg a húga között és még egy bátyja is van, de csak ő lakik már otthon). Azt elfelejtettem írni, hogy két szintes a ház: felül vannak a szülők, alul meg a barátom meg a nappali, előtér ilyenek. Szóval nem kéne kerülgetni egymást.
2017. júl. 6. 20:45
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg velük. Engem nem zavarnal pár hét után. Az én barátnőim aludtak itt a fiunk egy hónapos korában. De lehet, hogy a következő gyereknél hónapokig nem akarok majd vendégeket. Minden eset, baba, család más.
2017. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg ne szegezd nekik a kerdest mert kellemetlen helyzetbe hozod oket, kerdezze meg a baratod, neki oszinten fognak valaszolni!

En az elso 4-6 hetben nem orultem volna ejstakai vendegnek, hulla faradtak voltunk, a gatsebem miatt nehezen mozogtunk, volt hogy haloingben ultunk le reggelizni es egyikunk kozben ringatta a sirdo babat, utana fejnem kellett, az anyatejes zacsik sprakoztak a hutoben, stb. Esti furdesnel elso par nap nyitva hagytuk az ajtot (marmint amikor en zuhanyoztam) hogy lasson a pici, hogy nem mentem el. Visszagondolva az elso par het kaosz volt :)

2017. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem aranyos hogy ilyen tapintatos vagy velük. Várd meg talán amíg elhívnak.
2017. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
A barátod kérdezze meg. Engem nem zavarnál azon a héten sem. Hisz a felnőtt fiam barátnője nem hozzám jön. De ez rugalmasság kérdése.
2017. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is kérdezzétek meg tőlük, hogy nem zavarsz-e. Mindenképpen jó pont ha felajánlod amúgy a segítséget :)

Például anya helyett te elmosogatsz meg ilyen "apróságok", biztos hogy értékelni fogja! :)

2017. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
A gyermekágy idején (6 hét), biztos nem mennék a helyedben.
2017. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 jafnrétti ***** válasza:
68%
Szerintem is a barátod kérdezze meg, vagyis inkább kérje meg a szüleit, hogy szóljanak, amikor már úgy érzik, hogy jöhetsz megint ottalvósra. Én mindkét szülésem után a hormonok miatt kétpercenként képes voltam elsírni magam heteken keresztül, az első másfél héten brutálisan véreztem is, első gyereknél a szoptatás is nehezen ment, elég sokat kínlódtam vele, szóval ezek miatt nekem kényelmetlen lett volna, ha a szűk családomon kívül más is jelen van.
2017. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!