Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert baj, hogy 2 honapos...

Miert baj, hogy 2 honapos babara egy ejszakat vigyaz a nagymamaja?

Figyelt kérdés
Parom ket helyen dolgozik, en is probalok itthon helyt allni minden teren. Ami nem konnyu, mert egy nagy farmon elunk es sok allatot is kell gondoznom, etetnem. 15-en lesz egy buli nalunk, anya kijonne vigyazni a babamra, hogy tudjak lenni a hatso udvarreszen a tobbiekkel. Nem innek, mivel multkor megittam 2 dl boroskolat - nem szoptatok - es az is megartott, tekintve, hogy lassan egy eve nem ittam. Nem voltam berugva tole,csak nem volt jo egesz egyszeruen. Plusz tudom, hogy van kotelesseg is masnap. Babam vegigalussza az ejszakat, tehat anya is aludna, de en nem tudnek ugy kimenni, hogy egyedul hagyom. Igy nyugodtabb vagyok. Csak parom huga beszolt, hogy nem kene, milyen anya vagyok, hogy bulizok stb Ez igy tenyleg elitelendo?
2017. júl. 8. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis elítélendő, hiszen ott leszel elérhető távolságban, nem iszol, és bármi baj lenne, fél percen belül ott vagy a baba mellett.
2017. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
A sógornőd eszetlen, ne törődj vele! Érezd jól magad!:)
2017. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, és nem elítendő. Nagyon helyes, hogy magaddal is törődsz. Gondolom, a sógornődnek nincs gyereke, vagy ő talán csak annak él?
2017. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3 gyereke van

O ugy veli, mi mar nem szamitunk, gyerek mellett nincs kikapcsolodas, ne tanuljak gyed alatt, es ne menjek vissza dolgozni se - szerinte az allatokat is, akiket szinten imadok, el kene adnunk, mert idorablo

2017. júl. 8. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor o éljen ugy te meg igy :) lehet irigy nem..? Sztem nincs ezzel gond. Nem egy hétre mész el fesztiválra... Ott leszel, anyukád is.. Teged is felnevelt, egy éjszakán at biztos allja a sarat a babával. :) pukkadjon meg sógornőd. :)
2017. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont h jót tesz neked. Es a baba is erezni fogja h kicsit felszabadultabb vagy. Az eg világon semmi baja sem lesz. Nem vagy ettol rossz anya
2017. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mire lenne irigy? Egy milliot keres havonta a ferje, hordatjak az ebedet, takarito no jar hozzajuk...en egyedul latok el sok szaz allatot, babamat, haztartast, tanulok (igaz nyari szunet van) mondjuk o mindenbe belekot abba is belekotott, hogy miert voltam kiszedetni mult honapban a szemoldokom..par napja is lejott - elmondasa alapjan azert, hogy leellenorizze az EN gyerekemet (csak azt nem tudom, hogyha valamit nem talalt volna szerinte jonek, ram hivja a gyamugyet?)
2017. júl. 8. 19:03
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Biztos h nem engednem. Allj azert a sarkadra
2017. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Neki van gyermeke?
2017. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a sógornőt én be sem engedném. Ellenőrizget, osztja az észt, elmond minden sz@ar anyának... Nekem nem lenne szükségem erre.

Arra lehet féltékeny, hogy te nem vagy korlátolt agyú hülye, mint ő. És arra is, hogy a te életednek van értelme, vannak céljaid, barátaid, nem csak anya vagy, hanem ember és nő. Ő pedig feladta az életét, hogy kizárólag csak anya legyen, mintha ezt így kéne csinálni.

2017. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!