Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól kéne átaludnia a...

Mikortól kéne átaludnia a babának az éjszakát?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikortól megérik rá.
2015. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre nincs egyetemes szabaly. Minden baba mas. Nekem ikreim vannak, most 14 honaposak. A kislanyom 3 honapos kora ota atalussza az ejszakat, a kisfiam viszont felkel meg most is legalabb egyszer, m vagy szomjas, vagy a cumija hianyzik.
2015. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy kéne, de általában 2-3 hetes kortól fél éves korukig egész jól alszanak...aztán ahogy jön a mozgásfejlődés, a fogzás, elkezdenek éjjel ébredni, éhesebbek is, meg rájönnek hogy az alváson kívül mennyi minden ami érdekes dolog létezik, aztán utána 8 hónaposan ezt tetézi a szeparációs szorongás, utána meg már azért kelnek, mert megszokták hogy anyu éjjel megdajkálja őket, szóval ez nem ilyen egyszerű kérdés :) de vannak szerencsésebbek meg vannak kevésbé szerencsések, sok olyat olvasok, hogy születésétől szinte átalussza az éjszakákat, meg olyat is hogy valaki 3 éve nem aludt egybefüggő 4 órát.

Az én lányom 1 éves kora óta kezdi átaludni, kb. minden 3. 4. éjszakát alussza most át. 8 hetes és 5 hónapos kora közt is átaludta csak aztán minden elromlott e téren :)

2015. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem mind a 3 gyerek olyan 1évesen kezdte átaludni az éjszakát

bár tény h pisilni vagy inni felkelnek még most is

de már nem kell nekem is felkelni hozzájuk :-)


de nincs olyan h kellene vannak babák akik már 6 hónaposan van aki csak 3 évesen

2015. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első két babám pontosan betöltötte a két évet amikor teljesen átaludták az éjszakát. A harmadik már ügyesebb volt ő egy évesen aludta át az éjszakát, két éves kora óta már délután sem hajlandó aludni.
2015. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom egy ideig átaludta az éjszakákat olyan 15 hónapos kora körül. Aztán jó darabig nem. Utána 3 évesen jött a következő szakasz, most 4,5 éves, és ez tart is. :)
2015. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!