Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csinaltok, ha alszik a...

Ti mit csinaltok, ha alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem alszotok es kesz a hazimunka - en egy alap rendet szoktam csinalni, ha alszik, akkor tornazok, vagy olvasok. Mikor ebren van es nincs kedvem beszelni, megy egy sorozat a pendrive-rol es alomba ringato kozben ugy belemerulok, hogy lemegy ket-harom resz is, mire felkel :D
2017. júl. 8. 19:50
 1/6 jafnrétti ***** válasza:
100%

Napközbeni alvásnál most éppen pakolászni szoktam, mert két hét múlva költözünk :) Amúgy én olyankor ebédelek általában, meg kicsit leülök a laptophoz, ami nekem százszor kényelmesebb, mint telefonról vacakolni, arról nem is tudok gyorsan írni, ezért ilyenkor válaszolok az innen-onnan jövő üzeneteimre is. Vagy szoktam olvasni, rajzolni, télen sokat kötöttem, horgoltam is ilyenkor.

Illetve most, hogy nyári szünet van, ilyenkor szoktam a naggyal olyat játszani, amit az öccse mellett nem lehet, mert belenyúlna, pl. társasozunk.

Esti alvásnál szintén kicsit leülök netezni, meg újabban sorozatot nézek a férjemmel (eddig kicsit sem érdekelt, de most elkezdtem nézni a Trónok harcát, és nem tudok róla leállni :D ), ja, meg a nagyfiam néha "tanít" Minecraftozni, de elég rossz tanítvány vagyok, még mindig nem értem, mit kell csinálni :D

2017. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kész van a házi munka ha nincs én alszok a gyerekkel együtt ha nincs bölcsiben és én sem dolgozok és itthon vagyunk. Éjjelente még felébred , így nappal pótolom az éjszakát, 2,5 éves egyébként. És a pocakban levő kistesó sem könnyíti meg az éjszakákat, így amikor csak lehet alszok hogy bírjam.
2017. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dolgozom és tanulok.
2017. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eszek! A házimunkával sosem tudok végezni egyébként...
2017. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Akkor végzem a mentális dolgokat.

Csekkeket ellenőrzök és kalkulálok, utalgatok, keresem a gyerekágyat matracot, vagy pl nyaralási progikat a neten, tervet készitek gyerekfoglalkozásra (probalnám a beszéd -finommotorika-nagymozgasok közti egyensulyt tartani)

Vagy hivatalos leveleket írogatok pl ügyvédnek, és dohogok hogy még egy ügyvédhez is ügyvéd kéne mert korruptok, agyalok, hogy pl ha pentek este tudok meg valami gixert egy cégről, várjak e hétfőig az infoátadással, vagy ilyesmik.


Amikor agyilag zokni vagyok, vagy alszom a gyerekkel, vagy filmet keresnék, de már azt sem tudom milyen filmekre keressek, mik mennek manapság..legutobb a dinos mesét néztem meg, mert a gyermeket nem érdekelte, pedig jo az eleje. Igy elaludt én meg végignéztem. Aztán majdnem dinokkal is álmodtam(eszemben maradt a mese).

Lehet nem ártana többet pihennem...

2017. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Finommotorika? Az mi, ha szabad kerdeznem?
2017. júl. 9. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!