Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kismamának...

Szerintetek egy kismamának gáz a műköröm vagy a műszempilla?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?
2017. júl. 9. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak az a műköröm nem ciki akárkin, ami nem lóg túl az ember ujjbegyének a végén, és természetes francia vagy egyszínű bordópiros esetleg pasztell.


Műszempillából is a rövidebb természetes hatású nyújt kellemes látványt szerintem, de inkább hagyja az ember, hacsak nem töredezett rövid vagy ritka a szempillája.



Kismamaként sem lesz cikibb, mint korábban.

2017. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%

A műköröm szerintem mindenkin gáz. Én a gél lakk híve vagyok, az nagyon szép.

Műszempillából láttam már nagyon gázat (szomszédunkban prostik dolgoznak, na azoknak rettenetes öt centis szarok vannak), meg láttam szép természetesnek látszót is.

2017. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

Nemcsak kismamának, hanem mindenkinek gáz. Ízléstelen mű xarság, költhetsz rá akármennyit akármilyen csilli szalonban, kilométerekről kiabál, hogy nem igazi.


A műkörömmel az a baj, h amikor csinálnak pl. egy franciamanikűrt, aminek elvileg a legtermészetesebben kellene kinézni, na hát az néz ki a legrondábban.


A műszempilla meg simán gagyi, rúdtáncosok, prostik meg lakótelepi prolicsajok hordják farmersorttal meg pataszandállal, O bag táskával.

2017. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
3%
Mind a kettő gáz mindenkin.
2017. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem például a munkám miatt lett műkörmöm. Ugyanis a saját körmöm állandóan letörött. Gél lakk szintén nem bírta a gyűrődést.

Ezért a saját körmöm hosszára került zselé. Így olyan erős hogy nem törik le végre.

Viszont olyan hosszúra megnőtt hogy már zavar. A természetes köröm látványa nekem is kedvesebb, de én is csak natúr színeket választok.


A szempillám hosszú és sűrű genetikailag, úgyhogy sosem piszkálnék bele.


Szerintem minden ugyanannyira ciki mint egy nem terhes nőnél. Aki túl kihívó az baba nélkül sem kelt jó benyomást.

2017. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem pl. élénk színű körmeim vannak, jó nem 10 centisek, de hosszúak, zselés műköröm. Emellett 4d szempillám van, tehát műszempilla.


Amíg nem volt műkörmöm kb. ilyen hosszú volt a saját körmöm is és hasonló stílusú volt. Nekem a különbség annyi, hogy 3-4 hetente megyek körmöshöz, és nem kell 4-5 naponta magamnak csinálnom. Mondjuk pont holnap szedetem le és sima géllak lesz helyette, rövid körmökön, mert közeledik a szülés és nehogy véletlen megkarmoljam majd a kisfiamat. Mire ő megszületik szeretném megszokni, hogy már nincsenek hosszabb körmeim.


A szempillámról, anyukám pl, észre sem veszi, hogy nem a sajátom. Többször megdicsért, hogy milyen szépen ki vannak festve a pilláim. Azok maradnak.


Ja és nem dolgozom prostituáltként, jogász vagyok az állami szférában.

2017. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
16: aki egy kicsit is jártas bármelyik témában, az nem ír olyan baromságokat, hogy mindenkin gáz, meg csak a proliknak, prostiknak van. A szőrös hónaljú "éntermészetesenvagyokszép", szakadt, igénytelen nőknek meg úgyis hiába magyarázod, ők azt hiszik, hogy a műköröm csak valami tízcentis csicsás undormány lehet, a műszempilla meg szintén az a homlokod közepéig érő, természetellenes gagyi. Ezzel most nem azt mondom, hogy akinek nincs műszempillája vagy műkörme, az igénytelen, de igen nagy tudatlanságra vall ilyeneket leírni. Le merem fogadni, hogy jó néhány műszempillás nő van körülöttük is, csak nem tudják, hogy az nem igazi.
2017. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem hordok, mert nem tetszik, de nem értem a kérdést.


Ha valaki műszempillát és műkörmöt hord szedesse le, mert kismama lett? Miért? Még azt megértem, hogy gyerek mellett a műköröm nem praktikus, plusz idő és energia sem marad rá, de kismamaként? Miért? :)

2017. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!