Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szakad ki minden második...

Miért szakad ki minden második kérdezőnek a gumija?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert baccnak, mint a nyulak ☺️
2017. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Amiert minden 3. nem tud kettoig szamolni, es nem tudja egy vagy ketto csikot lat.

Amiert minden 4. olyan szinten onallotlan hogy gyakori nelkul a gyereke nevet es az ovis zskaja szinet sem tudja eldonteni.

Amiert minden 5. megkerdezi hogy kinek volt tunete mielott megjott, mik voltak, es hanyadik dpo-n tesztelt pozit.

Amiert minden 6. megkerdezi, ki mit erzett beagyazodaskor.

Stb,


Szetetem az oldalt, de mindig elkeseredek, mennyi atomsotet es/vagy atomlusta (visszakereses nuku...) no szaladgal a vilagban.

2017. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert minden második hazudik...
2017. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: azért, mert nem megfelelöen használják, nem az elöírás szerint. (Meg adott esetben valamelyik vagy mindkettö erösen borostás és emiatt megsérül a gumi).
2017. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyariszunet van. A fele kamu.
2017. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"Nyariszunet van. A fele kamu."


Vagy jobban ráérnek dugni.


Egyébként volt már olyan kérdés, hogy hát most terhes-e mert óvszer nélkül csinálták, mert óvszerral nem bírta benyomni a hapija, anélkül meg csak sikerült. Szerintem az esetek nagyrészében azért, mert fostalicska a szex, ami köztük van, kb. szárazon megdugja szegény kislányt a hapija, az meg örül, hogy valakinek úgy bejön, hogy dugni akart vele és fel se tűnik, hogy a jó szex nem is ilyen és nem kell erőltetni, hogy bemenjen. Szóval ilyen "beerőltetem a szaharába is, csak hadd dugjak már" szintű csíráknak nem csoda, ha rendszeresen szakad a gumija. Gondolom feltenni is milyen jól tudják emellé.

2017. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek mellett az is benne van, hogy aki rendesen védekezik, az ritkán kérdezi meg, hogy "lehetek ennyitől terhes?:S ), és ritkán jelenti itt be, hogy "becsúszott"...
2017. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

😁😁😁

Én azoktól a kérdésektől vagyok "kiakadva",hogy "a pasim a kiverte és nem vette észre,hogy olyan lett az újjá, utána megujjazott lehetek e terhes?" Meg az amikor az előváladékkal kapcsolatban kérdeznek,hogy attól terhes lehet e lenni... mindez különféle történetekkel "megfűszerezve",de tuti ugyanaz az illető,csak egyszer pasiként,egyszer csajként teszi fel a kérdést 🤣🤣🤣

2017. júl. 10. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szakadt már ki. Valószínűleg rosszul tettük fel. Utána jobban odafigyeltünk. Csak sokan lusták orvoshoz menni esemény utánit feliratni meg azt gondolják ez velük úgysem történhet meg aztán sírnak, ha mégis.
2017. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Akiknek nem szakadt ki, azok nem kérdeznek.
2017. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!