Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki császárral szulte az elso...

Aki császárral szulte az elso és masodik babajat is tenyleg konnyebben nyilil szet a hasizom mint aki termeszetesen szult?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Off

Engem is érdekel. Bar ugy tudom semmi opsszefugges nincs a 2 közt

2017. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nem hiszem, hogy csinálnak statisztikát, de gyanús, hogy tán nagyobb az esélye. Az átmeneti hasizom szétnyílás többedik gyereknél szerintem egyébként is gyakoribb (pláne, ha sok a magzatvíz, nagy a baba vagy ikrek...stb. plusz szerintem genetika is), inkább a mértéke kérdéses, mert valaki észre sem veszi, valakinek meg sérvet okoz. Az is becsapós, hogy egyre több arányaiban a császár.

Az én ismeretségi körömben: egy 2x, egy másik 4x szült simán, egy meg első császár után szült simán, nem lett ilyesmi gondjuk. És négyen szülték a többediket császárral, amiből három visszatornázta fél-2 év alatt gyógytornával (második ill. harmadik császár után), a negyedik, aki az első gyereket simán szülte, de másodszorra ikreket (egyébként sportos alkat), viszont meg kellett, hogy műtesse, mert sérve lett.

2017. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ugyan nem szamit statisztikanak, de nekem 2 ismerosom szult 3.nagy babat mostanaban meg en. Az egyik csajszinak igen szetnyilt nekunk meg nem, mindharman csaszarosok vagyunk...
2017. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!