Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szakad ki minden második...

Miért szakad ki minden második kérdezőnek a gumija?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Miért kérdez valaki a kérdésekről (pláne, ha maga is tisztában van a válasszal) ? Miért nem tudják arra használni a Gyk-t amire (szerintem) kitalálták? (Nem arra használod, a kérdésed provokatív - minden jóérzésű ember számára)
2017. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jo csőlátású utolso :)

Alapvetően a témák kiterjeszthetőek, irányithatok más témákra összefüggésekben, egy téma csak gyökere annak amit ezer másik hozzá tud tenni.

Aki ezt nem képes követni, legalább ne reklamáljon.


Ugy birom én meg ezt.

Ha elvonatkoztatok valamitől, de összefüggés van, egyből megy a lepont is, mert több mint a fele az emberiségnek nem képes globálisan gondolkodni. Azaz csőlátásu.


Amugy a fiatalok fő jellemzője hogy mindig mindenben utolag sirnak, elore nem gondolkodnak.

Az időseknél/érettebbeknél én már nem hiszek a véletlenekben.

2017. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Íme egy újabb kiakasztó kérdés 😂😂😂


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2017. júl. 11. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!