Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mindig azt válaszolja a...

Miért mindig azt válaszolja a többség amivel fájdalmat okozhat a kérdezőnek?

Figyelt kérdés

Múlt hónap elején feltettem egy kérdést ,egy lehetséges terhességgel kapcsolatban, elég részletes leírással. Most ebben a hónapban, szóról- szóra (időpontokat variáltam csak de köztük a napok száma ugyan annyi maradt) ugyan azt újra megkérdeztem.

A különbség a címben volt. Az egyiknél azt sugalltam hogy nem kívánt terhesség (Ugye nem lehetek terhes?)van szó, a másiknál pont az ellenkezőjére utaltam. (Szerintetek is baba lesz?)

Képzeljétek az elsőnél 98%ban a válasz az volt, hogy milyen hülye vagyok , baba lesz belőle természetesen, hisz pont jókor voltunk együtt. Az utóbbinál azért voltam hülye 98% szerint, mert remélni mertem hogy sikerülhet így teherbe esem.

Érdekes ugye??? Miért csináljuk ezt? Miért jó névtelenül bántani?


2017. júl. 7. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm!!!!

De szerintem ez továbbra sem fog változni... Sajnos..

2017. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert hulye kérdésre hulye válasz.
2017. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

A "nem vedekeztunk de nem akarok gyereket" tipusuaknal egyertelmu: hogy tanuljon belole! Ha mindenki azt irna, hogy "ah, nyugi nem leszel terhes" akkor tovabbra is felelotlenul dugogatnanak a 15 evesek is mert ha elolvassak a kerdest es a valaszokat arra jutnanak hogy a megszakitas eleg vedekezes.


A masik esetet en sem mindig ertem, de volt mar annyira ostoba kerdezo aki azt irta hogy szex masnapjan o mar erzi a hanyingert es ugye tuti baba? Na az ilyennek meg nem art neha egy kis biosz lecke, hogy acsi ez nem igy mukodik, nyugodjon le, raadasul 25% esely van csak nem pedig 100%, szoval meg ne kezdjen babaszobat rendezni. Magyarul az ilyeneknel meg nem art kis tudast tolteni a fejecskebe.


De persze a stilus nem mindegy, arra mindig figyelni kell.

2017. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Murphy.

Aki nem akar, annak relatíve nagyobb esélye van, mint aki nagyon akar. ;)

2017. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Az egyiknél azért hogy: jobb ha nem nyugszik meg mert fel kell készülnie arra hogy becsuszott a nemkivánt terhesség.


A másiknál meg azért hogy: jobb ha nem éli bele magát a dologba..

2017. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Én nem láttam egyik kérdést sem, de nagyon nem mindegy. Most ami tény: ha egy pár pont ovukor van együtt, kb 20-25% van teherbeeséshez. Ha valaki nem akar babát, ez nagyon nagyon sok. Senkit nem bíztatnék a védekezés nélküli szexhez ha nem szeretne teherbeesni. Viszont az arány nem a legjobb babára vágyó párnál sem, mert vannak akik hosszú hónapokig, évekig küzdenek és ti sem, meg mi sem tudjuk hanyadik ciklusban fog összejönni, lehet első ciklusban, de lehet 1 év után sem.
2017. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Az embernek általában van magánvéleméye, ami kikívánkozik.

Személy szerint én nem szoktam bunkóskodni, ha valaki kétségbe van esve, vagy valami komoly aggodalma van, de egyik-másik kérdező nagyon túllő a célon. Jogos a kérdés, hogy miért nem tesztel valaki találgatás helyett, vagy hogy egyesek miért hisznek idegeneknek, ha az orvosnak nem.

2017. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Egyetertek. Nem azt kell mondani , ami utan tanul belole vagy h ne koppanjon. Le kell irni pl a saját tapasztalatot,esetleg velemenyt. Amit normalis stilúsban is meglehetne szerintem is tenni. Mindenkinek a saját szegenysegi bizonyítványa, hogy milyen stilusban válaszol egy vadidegennek.. elvileg segíteni kellene egymást. Nem leszúrni, hogy "ha ezt nem tudod minek szaporosz" nőkhöz képest ez siralmas es trehány.A feleségem is irt ide ki kerdest. A válaszok 10% volt normális.. de lehet h túl sokat mondtam. Szanalmas ahogyan szetszeditek egymást. Együtt kellene működni. Attol h vki nemtud minden a fogantatásról, a babákról, szoptatásról még nem hülye... ennyi erővel mindenki hulye, mert senki sem ért mindenhez.

Ez az én véleményem. Szokas szerint lelehet pontozni, attól nem változik meg, amit gondolok. Kikellene szortírozni ki való ide és ki nem, mert igy nem sokaig lesz ertelme ennek az oldalnak..


Pl beszólasok:

Erre van a google.. a wikipedia.. kössz! Attól kerjek tapasztalatot?


Minek szül az ilyen?

Ment volna előbb orvosnak/ gyermekápolónak ahhoz h szulhessen?



30F

2017. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Minek szaporodsz* bocsánat
2017. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
7# ez az oldal nem arra szolgál, h te kinyílvanitsd a véleményed. Igazábol arra van hogy ha tudsz , segíts. Ha kerdesed van,tedd fel! Nem arra h epp amilyen naapod van úgy válaszolsz.:)
2017. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!