Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fáj egyeseknek, hogy...

Miért fáj egyeseknek, hogy orosz a gyerekem?

Figyelt kérdés

Egyedülállo anyaként én annyi lenézést kapok, hogy még fel se fogtam teljesen.


Én barna haj(gyűlölöm a festett természetellenes stilust), zöld szem, és a fáradtság jelei az arcomon.


Gyerek szőke kékszemű angyal, mert anyukámra ütött. Apja szintén barna haj, zöld szem, de még senki nem látta (bölcsöde, óvoda, orvosok, stb)mert kb 10 hetes terhességem ota van börtönben. Orosz férfi. A gyerek a nevén.


Ma többek között, gyereksebésztől (de ügyvédtől is) azt kapom, hogy meghazudtolnak hogy nem is orosz a gyerek, biztos ukrán, es általában (pl nővérektől) is lenézést kapok, kb ugy kezelnek, mint akit biztos felcsinált egy jött ment kamionos.

És mindenki azt hiszi az apjára ütött a gyerek, mert belőlem nem nézik ki, a "világos" vérvonalat.


Ma felháboritott az orvos is, hát csak tudom tán, hogy a gyerek apja orosz, és nem ukrán román arab mittudomén..hogy jön ő ahhoz hogy felülbíráljon?


Alapvetően miért kapom én ezt egyáltalán? Mit tegyek hogy tiszteljenek egyedül gyerekkel és ne pletykákat keringtessenek rolam mint valami utszeli szerencsétlenről?


2017. júl. 17. 18:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
És ha ukrán, vagy román apja lenne az miért lenne baj? Teljesen mindegy, legfeljebb ott számít ez valamit ahol te élsz, normálisabb helyeken senkit sem érdekel.
2017. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Az orvosnál ez miért téma?
2017. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Költözz a főváros közepébe, itt senkit nem érdekel.


Amúgy az apja rokonsága visszamenőleg mind sötét hajú?


Én simán mondtam volna, hogy a nagyi is szőke, akár tőle is örökölhette a hajszínét.


Az viszont lekezelő nagyon, hogy megkérdőjelezik, hogy tudod az apja nemzetiségét..


Szerintem nem az egyedülálló anyaság miatt van ez, inkább a személyedet nézik le. Dr. Borbély Orsolya egyedülálló anyukáról nem feltételeznék, hogy gőze sincs a gyermeke apjáról

2017. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1. A kérdés az, miért baj, ha orosz?mindenki neki áll ukránozni. Ha azt mondtam orosz, miért kérdeznek vissza?


Amugy a lekezelő stílus a külsőségek miatt jön. Barna hajú " megtört"nő, egy kis világos kékszem szöszi gyerekkel.


Anno is okozott ez bajt, hogy mindenkinek magyarázhattam, hogy neeem, nem az apjára ütött, itt kérdezgettem, nem e illene átfestetnem a hajam(amit nagyon nem akarok) hogy hasonlitsak már kicsit a gyerekemre legalább, de ma már odáig fajul a dolog, hogy le is kezelnek.


Eddig azt hittem elég pár tőmondat, ha a gyerekről kérdeznek, anyukámra hasonlit és orosz. Erre jönnek a kommentek. Á, biztos ukrán...

...


Apja családja tiszta másom. Barna haj, zöld szem, zöldesbarna szem, stb, nagyapjuk nem él, nagyanyjuk nagyon rosszul van es Szibériábam haldoklik, őt még nem láttam.de kétlem, hogy pont angyal típus lenne.


Lehet tényleg doktori cimmel nem ezt kapnám.

2017. júl. 17. 18:57
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a problémádat, Konkrétan leírnál egy ilyen hitetlenkedős szitut?
2017. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Te hol laksz? Anyukám, bátyám világosbőrü, kék-zöld szemüek én pedig, mint egy félig afrikai, ráadásul szláv névvel, soha nem bántották anyukámat emiatt.
2017. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Konkrétan:

Lekezelés:

Kórházban nővérek nem cserélik a gyerek bilijét, de kikötik, hogy én nem kezelhetem,ha szolok az a baj hogy minek sürgetem őket, ha nem szolok meg felháborodva kérdezik miota áll ott. Fogamra fájdalomcsillapitot nem adnak, hagynak szenvedni, kb reggel hattol kértem es du sem érnek rá ezt felháborodottan közlik, mire egy fiatal orvos kedvesen adott azonnal a nővérpult mögötti szekrényből. A nővérek hangnemét már nem is emlitem. Beletörődtem hogy bunkok nem kell magamra venni.

Erre jön egy öreg doki légzést hallgatni,(vizit), nővérek, takarito lihegve a nyakában betodulva a szobába, az orvos neki áll engem faggatni.

Érdekes a gyerek neve, honnan származik, mondtam orosz. Erre neki áll a nevet elemezni, hogy az oroszoknál ij, ej stb a nevek vége es nem az ami a gyerekemnél,az inkább ukrán es a gyereket faggatta tud e oroszul, én tudok e mi a közös nyelvünk, tanitom e a gyereket, hol van apuka? Mondtam hol él, erre kérdezi hogy él? (Itt esett le neki hogykulon elunk)csak annyit mondtam kinn éltünk én meg hazajottem a gyerekkel.közben les az összes nővér takaritostól.

Ugy tűnt mielott belépett a korelőzményeken felül minket szépen kitárgyaltak már.


De még a gyereknek egy betegsége is most derült ki, mire megcáfolnak, hogy á, biztos ujszulottkora ota megvan..

2017. júl. 17. 19:15
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Mindenhol vannak bunkó emberek, ezzel nem sokat tudsz kezdeni...
2017. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az egyetlen amit tehetsz hogy nem foglalkozol ezekkel, egyáltalán. Senkinek semmi köze ahhoz hogy milyen származású a gyerek apja, ahogy ahhoz sem hogy kitől örökölte a haj/szemszínét. Simán örökölhette volna tőled is, ha te gyerekkorodban szőke lettél volna, és csak később sötétedett volna be.

Ha kérdeznek valamit ezzel kapcsolatban, ne mondj semmit. Mintha süket lennél. Vagy poénkodd el.


Szerintem nem lenne ezekből ennyi konfliktus, ha nem egyből azzal kezdenéd hogy orosz az apja. Ha nem mondanál róla semmit, ők se kombinálnának.

2017. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Túlreagálod.

A kórházi bunkóság nem csak azokkal fordul elő akinek orosz a gyereke.

Az orvos meg lehetett éppen csak simán érdeklődő és kíváncsi.


Nem épp te vagy hasra esve mert orosz a gyereked apja?

2017. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!