Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fáj egyeseknek, hogy...

Miért fáj egyeseknek, hogy orosz a gyerekem?

Figyelt kérdés

Egyedülállo anyaként én annyi lenézést kapok, hogy még fel se fogtam teljesen.


Én barna haj(gyűlölöm a festett természetellenes stilust), zöld szem, és a fáradtság jelei az arcomon.


Gyerek szőke kékszemű angyal, mert anyukámra ütött. Apja szintén barna haj, zöld szem, de még senki nem látta (bölcsöde, óvoda, orvosok, stb)mert kb 10 hetes terhességem ota van börtönben. Orosz férfi. A gyerek a nevén.


Ma többek között, gyereksebésztől (de ügyvédtől is) azt kapom, hogy meghazudtolnak hogy nem is orosz a gyerek, biztos ukrán, es általában (pl nővérektől) is lenézést kapok, kb ugy kezelnek, mint akit biztos felcsinált egy jött ment kamionos.

És mindenki azt hiszi az apjára ütött a gyerek, mert belőlem nem nézik ki, a "világos" vérvonalat.


Ma felháboritott az orvos is, hát csak tudom tán, hogy a gyerek apja orosz, és nem ukrán román arab mittudomén..hogy jön ő ahhoz hogy felülbíráljon?


Alapvetően miért kapom én ezt egyáltalán? Mit tegyek hogy tiszteljenek egyedül gyerekkel és ne pletykákat keringtessenek rolam mint valami utszeli szerencsétlenről?


2017. júl. 17. 18:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Neked nem orosz a gyereked, hanem félvér! Félig orosz félig magyar.
2017. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Csak épp az orosz mivoltja a TÉMA!


De köszi mindenkinek, törlöm. Igy is irritál hogy ukránozzák, nem hiányzik még ez az értetlenség is

2017. júl. 18. 16:29
 23/25 A kérdező kommentje:

Most olvasom a tobbit.

Senki nem hulye hogy a magyarságát kérdojelezzék meg!

Kérdezik a neve után en meg mondom orosz a gyerek az apja után.erre jön az hogy más szerint ukrán! Nem a félvérségrol meg nemzetiségrol van szo.mindenki tudja hogy magyar az anyja!

2017. júl. 18. 16:33
 24/25 A kérdező kommentje:

Az orosz származását kerdojelezik meg. Tiszta már??

Mintha nem tudnám kitol van gyerekem, vagy mintha hazudnék az orosz származásárol.


Miert nem lehet abba belenyugodni hogy apja orosz???ez volt a kérdés. Plane ennek tetejébe hogy az apjához hasonlitgatják. Ezek után nem is tudom mi lenne ha itt lenne az apja??két barna zold szemű egy szöszi gyerkőccel..beszolást bunkozást kapok igy is.

2017. júl. 18. 16:37
 25/25 anonim ***** válasza:
64%
Most komolyan, miért olyan gáz, ha idegenek ukránnak gondolják, nem mindegy. Vagy az orosz az valami különleges? A gyereked pedig magyar, mert orvoshoz se vihetnéd, ha orosz lenne.
2017. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!