Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen szülő miért vállal...

Az ilyen szülő miért vállal gyereket?

Figyelt kérdés
Vannak akik szeretnek màrtírkodni és sajnàltatni magukat, ennyi. Nekem van életem, azzal foglalkozom, nem màsok rinyàlàsàval. Ismerősöm többször próbàlkozott ilyen panaszàradatokkal, simàn megmondtam neki nyugodt normàl hangnemben, hogy ő vàllalta, senki nem kényszerítette, szóval viselje el, de legalàbbis engem kíméljen meg a teàtràlis jelenetektől. A Kettő hónapos gyerekét akarta rànk sózni 2 hétre, hogy nyaralni menjenek mert marha fàrasztó a gyerek és elegük van a pasijàval belőle. Nem tudom mit hitt, mégis milyen lesz egy üvöltő babàval aki rà van utalva a szüleire, etetni kell, beszarik, bepisil , rengeteg pénzbe kerül stbstb.
2017. júl. 19. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Én is ilyenkor kérdezem azt, hogy egy ilyen nőnek miért lehet gyereke, nekem meg miért derült ki, hogy nehezen lehet? :(


L/19

2017. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyermek :(
2017. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
azért, mert senki nem tudja, milyen is egy gyereket nevelni, amíg nem lesz gyereke. elképzelése mindenkinek van, de a valóság általában nehezebb. vannak akik ezt nem tudják kezelni.
2017. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 p.szabina1223 ***** válasza:
83%
Oké, gondoljuk, hogy nehéz lesz, de azt nem, hogy ennyire...Nekem május 9-én született a kislányom és az örökös éjszakázás, készenlét stb., tényleg felőrli az embert. De hát ezt nem lehet átruházni másra, főleg nem kettő hétre. Nekem eszembe sem jutna. Ezt tényleg ő és a párja vállalta és nekik kell gondozni a picit. Nekem mindenki azt mondta, hogy az első hónapok a legnehezebbek, utána csak jobb lesz. Ha mással nem, ezzel lehet vigasztalni az ismerősödet.
2017. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsétlen gyerek.. na ilyen amikor minden félkegyelmű szülhet. Barátnőmék meg most váltak el 16 év után, mert nekik meg nem lehetett, sajnos teljesen felemésztette a kapcsolatukat.
2017. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen elég életszerü, hogy egy 2 hónapos babát 2 hétre rá akarnak bízni egy olyan emberre, aki így beszél egy babáról. Ja és mégse a saját életeddel foglalkozol, mert írogatod ki a szánalmas kérdéseidet.
2017. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Az ismerősöd egy agyilag rokkant személy. Nem elég, hogy egy 2 hós baba mellől lelépne 2 hétre, de hogy annyira gáz embereket ismer, hogy ezek közül még téged tartott a legmegfelelőbb gyerekfelvigyázónak, ez azért már tényleg komoly.


Egy 2 hónapos babát 2 napra nem hagynék másra (még nagyira sem), nemhogy egy idegenre, akiből ráadásul árad a babák iránti "szeretet".


Abban igazad van, hogy egy ilyen mi a pék facáért szül? Mert egy ilyenre egy csótányt nem biznék, nemhogy egy gyereket.


Remélem, hogy azért van valaki értelmes nagymama vagy bárki a közelükben, akire a kicsi számithat, mert a szüleire nemigen tud.

2017. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Ahhoz képest, hogy van saját életed és mások rinyálásával nem foglalkozol.... most pontosan az ellenkezőjét teszed annak, amit írsz!

Az, hogy egy gyerek "becarik" ... mindig ilyen a stílusod, vagy csak most a felháborodottságod miatt? - bár mint írtad, Te a saját életeddel foglalkozol, szóval...


Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nagyon sok olyan van, akire egy kaktuszt sem bíznék, nem hogy egy gyermeket. Sajnos sokan vannak, akik 2 hónaposan túrórudit adnak a babának, pörkölt szaftba mártott kenyeret, vagy épp császár szalonnát,és még büszkék is rá. Sok van, aki hetente levágja a babát és bulizni megy- felnőtt emberekről beszélek, nem tinédzserekről!

Hogy elítélendő? Nem picit.


Anya vagyok. Az első két gyermekünk közt 2 év van. Kertes ház, zéró segítség, apuka mindig dolgozott, 2 hónapig óránként kellett etetni a picit, eszemben se volt, hogy lepasszoljam, akár csak egy napra is akármelyiket is.

Értem, hogy egy baba nehéz feladat és senki sem készíti fel az ember lányát, na de könyörgöm....

2017. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, nem kell mindent elhinni. Főleg, amit unatkozó emberek találnak ki, hogy mások életével foglalkozhassanak. Persze, 2 hónapost ismerősre hagynának a szülei, ja.
2017. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hu, hát most elolvasva ezeket a történeteket, én még jól is jártam a hímsoviniszta, örömgyilkos, kárörvendő, saját keserűségét ránk nyomasztó apámmal.

Kérdésre: ha ötöst kaptam, azt mondta, hogy biztos puskáztam, vagy megsajnált a tanár. Ha valami érdekelt, vagy valamit néztem az csak szarság lehetett. Hasonló volt az érdeklődési körünk, de folyamatosan le akart húzni, amikor szakmabeli dolgokban jót csináltam, akkor max. anyumnak odasúgta nagy ritkán, hogy ez jó, nekem meg teli szájjal, "ilyenre úgysem leszel többé képes", "kivételes eset volt", "mindenki lenéz", "nő vagy, nem tudsz semmit". Lenézte a nőket, de azért arról valahogy soha nem volt szó, hogy anyám húzta ki a szarból sokszor, és ő tartotta el, amikor nem ment a vállalkozása. Nekem már kiskoromban mantrázta, hogy nőként szart sem érek. Ezért elkezdtem fiúsan viselkedni, amit a mai napig nem vetkőztem le.


Ja és az én apám is kedves volt másokkal. Mindig mondták nekünk, hogy jaj de jó nekünk, a szüleim nem váltak el, mit rinyálok.

De én nem értem az ilyen embereket, mi a jó büdös fszért akarnak gyereket, ha láthatóan idegesíti őket? Mert ő akart gyereket.


Bocs az offért, de Fatal Error az nagy bátorságra vall, hogy elismered, jobb lett az életed a halálával. Ez sajnos tabunak számít. Egyik barátnőm is nemrég ismerte be nekem, hogy apja halálával szabadult fel, mert az keményen terrorizálta.

2017. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!