Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert nem erzem azt hogy...

Miert nem erzem azt hogy szeretem a gyermekem?

Figyelt kérdés

Ö volt a mindenem, de miota megszuletett a masik, ( 11 honapos) azota ugy erzem a nagyot nem szeretem. Sokszor megverem kiabalok vele. Alapba veve jogyerek csak a beszede nehezkes es nemhasznalja a fejet, nindenre nemtudom a valasz. 8 eves. Kicsit babusgatom puszilom szeretem.

Nagyot is biztos szeretem mert felelosseget erzek es torodok vele. Megbetege dik gyogyitom segitem dokihoz viszem. Suli utan tanultam vele stb stb

De akkor miert erzem ezt a nem szeretemet fele? Epp attol feltem terhesseg alatt h a kisebbiket nemfogom szeretni de forditva lett. Mindketto fiu. Ugyanazt akarom erezni a nagyobbik irant is mint a kicsi irant. :-(

Faj h ez van. Miert. Ujdorodom magamtol h szar anya vagyok. :'(

Segitsetek!!!!

De ne iteljetek el :-(



2017. júl. 21. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Sokan vannak így, mint te. Majd a sorstól visszakapod. Jó eséllyel úgy, hogy pont a kis kedvenced fog sz@rni a fejedre.
2017. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tök buntudatom van h megvertem ot. Oda mennek hozza megolelni de vmi megis vissza tart. Miert? Megakarom olelni de nem megy. :-(

Bocsanat a helyesirasi hibakert

2017. júl. 21. 20:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de valahol elítéllek. Tudatosan teszed ezt a nagyobbik fiaddal, megvered, kiabálsz. Uralkodnod kéne magadon és átgondolnod az életed mert így nem jó. Tönkreteszed szegény gyerekedet. És igen, visszakapod majd ezt az élettől kamatostul. Megérdemled? Igen. Miért? Mert tudod h baj van és nem teszel semmit! Kicsit csúnyán fogalmazott az első de tényleg valami ilyesmire számíthatsz.
2017. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Rokonoméknál is majdnem ugyan ez volt a helyzet. Ott lány volt a nagyobbik, aki 14 évesen végül öngyilkos lett mert nem bírta tovább elviselni.
2017. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudatosan bantottam es hat ritkan. H kikap akkor az nem tudatos. Egyszeruen olyan ideg van bennem h ez jon ki belolem. Utolag megbanom de az maar keso
2017. júl. 21. 20:10
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Akkor kezeltesd magad.
2017. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez orvosolhato? Milyen dokinal?
2017. júl. 21. 20:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus esetleg tudna segíteni.
2017. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megprobalom.

Mert amugy jokat tudunk beszelgetni viccelodni is. Most is odamentem hozza atoleltem. Szeretem ot de nemtudom miez az erzes bennem :-(

Koszonom a segitseget

2017. júl. 21. 20:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked érdekében azonnal fordulj orvoshoz! Először a háziorvoshoz, ő tud adni beutalót pszichiátriára, ott majd eldöntik, hogy kell-e pszichiátriai kezelés, amennyiben nem, úgy elküld pszichológushoz. És így TB alapon fog menni, nem kell érte fizetni és tudnak segíteni.

És tényleg uralkodj magadon, sürgősen kezeltesd magad, mert ezt nem érdemli meg a gyereked!!!

2017. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!