Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert nem erzem azt hogy...

Miert nem erzem azt hogy szeretem a gyermekem?

Figyelt kérdés

Ö volt a mindenem, de miota megszuletett a masik, ( 11 honapos) azota ugy erzem a nagyot nem szeretem. Sokszor megverem kiabalok vele. Alapba veve jogyerek csak a beszede nehezkes es nemhasznalja a fejet, nindenre nemtudom a valasz. 8 eves. Kicsit babusgatom puszilom szeretem.

Nagyot is biztos szeretem mert felelosseget erzek es torodok vele. Megbetege dik gyogyitom segitem dokihoz viszem. Suli utan tanultam vele stb stb

De akkor miert erzem ezt a nem szeretemet fele? Epp attol feltem terhesseg alatt h a kisebbiket nemfogom szeretni de forditva lett. Mindketto fiu. Ugyanazt akarom erezni a nagyobbik irant is mint a kicsi irant. :-(

Faj h ez van. Miert. Ujdorodom magamtol h szar anya vagyok. :'(

Segitsetek!!!!

De ne iteljetek el :-(



2017. júl. 21. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Megint egy rossz provokativ unatkozos kerdes.
2017. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Szakorvoshoz fordulok. Gyerekem erdekebe.

Szep estet es koszonom megegyszer

2017. júl. 21. 20:34
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Sulipszichologus nincs? Első lépésnek jó lenne
2017. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném csinálta ezt a két fiával 3 év van köztük. A nagyobbikat sokszor megverte (egyszer a szemem előtt úgy,hogy elszakadt a pólója és eltört a szemüvege) mielőtt kérdeznétek miért nem tettem semmit,még én is gyerek voltam,ott nyaraltam. Sokszor kiabálta neki,hogy téged már nem szeretlek,menj innen és már az öcsédet szeretem. Annyi lett a vége,hogy a nagyobbik amint lehetett kollégiumba ment,egyre ritkábban járt haza,saját élete van,mindent megteremtett magának. A kisebbik még otthon lakik,lopja a napot,élősködik az anyján,nem egyszer meg is lopta.
2017. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de tényleg rossz anya vagy. Borzalmas, ahogy éltek, és neked sürgősen pszichológus kell, hogy változzon a helyzet.

Legalább akarsz változtatni, és ez jó. A férjed is támogathatna a gyógyulásban, de nem tudom, hogy emészthetné ezt meg.

2017. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudatosan öleld is meg!

A kicsivel most babázol és haragszol a nagyra, mert ő már nem baba. Nem tehet róla, szeresd önmagáért.

2017. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lecseszni, mert az jó, hogy legalább látod, hogy baj van és tenni akarsz ellene. Szegény kicsi nem érdemli ezt meg. Láthatod itt a gyiken is, hogy hány elkeseredett gyerek ír ide, mert a szülei kivételeznek a testvérével.
2017. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, szar ember vagy, megérdemelnéd, ha már erősebb, mint te, beléd rúgjon párat, csak hogy érezd a törődést!
2017. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!