Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt az első...

Mennyi idős volt az első gyereked mikor terhes lettél a másodikkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az első babátok mennyi idős volt mikor vállaltátok a másodikat. Én fiam most lesz 20 hónapos és gondolkoduk a kistesón, hogy pár hónap múlva neki állunk a tervezésnek. Sok helyen olvastam, hogy a kis korkülönbség a jó de sok helyen meg azt olvastam, hogy a nagy korkülönbség a jobb. Ti első gyereketek mennyi idős volt mikor úgy éreztétek, hogy jöhet a második? Köszönöm a válaszokat. Szép napot :)
2017. júl. 25. 21:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

15 éves volt a fiam,amikor valami megpattant bennünk az apjával,és rájöttünk akarunk még egy babát.

Ennek ellenére én is a kis korkülönbség híve vagyok,mert azt tapasztalom,hogy szereti a fiam az öccsét,meg elvan vele,de nem alakult ki az az igazi testvéri viszony.(Mondjuk lehet erre várnom kell még,mert a kicsi még csak most múlt el 1 éves:-))

2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
A nagy 6. szülinapja után döntöttük el, hogy jöhet a tesó. 2. hónapban meg is fogant. Augusztusban született a lányunk, a fiúnk szeptember végén lett 7 éves. Lassan 1 éves a kicsi, imádják egymást. Nem csinálnám másképp. Harmadikat viszont már kis korkülönbséggel vállalnék, de valószínűleg már nem lesz.
2017. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mi nem tetszett a válaszomban ? 😁
2017. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindegyik terhességem teljesen eseménytelen volt, gyerekek is, én is egészségesek voltunk, soha nem volt még terhességi tünetem sem. A gyerekek is elég nyugisak voltak, napközben sokat foglalkoztunk velük, cserében éjszaka aludtak, mint a bunda.

Öten vannak, a korkülönbségek: 2 év és 8 hónap, 18 hónap, 15 hónap, 17 hónap. Szóval nálunk a kis korkülönbség vált be, nem egészen 7 éves volt a nagy, mikor már 4 kistesóval büszkélkedhetett. Volt, aki azt mondta, nagyobb volt a szerencsém, mint az eszem. :)

2017. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
14 es le a kalappal ! Elismerésem 😁
2017. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves.
2017. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3,5 éves most, és napokon belül szülök. Hamarabb szerettük volna, de így alakult.
2017. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kezecske tőlem 😊

Én fiam is most lesz 20 hónapos és már néha gondolkodom, hogy lassan jöhetne a kistesó. Februárban sajnos volt egy vetélésem és utána úgy gondoltam, hogy várok még ha már aajnos így alakult. De talán mostmár itt az ideje. Segítségem nincsen csak a férjem mert külföldön élünk de így is megbírkózom a mindennapokkal és szerintem ha lenne második pici akkor sem lenne gond. :)

2017. júl. 26. 10:15
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Én 3 hónapos voltam amikor anyukám terhes lett a tesómmal így köztünk tényleg nagyon kicsi a korkülönbség :)
2017. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

4 hónapos, persze nem így terveztük:)

1 év van köztük, összességében jó tesók,de ha valakinek van egy csöpp esze van, ennél többet vár:)

2017. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!