Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, valóban nem jó ez...

Anyukák, valóban nem jó ez így? Túl sokat foglalkozom magammal? Én nem érzem így!?

Figyelt kérdés

Parom szerint attól, h anyuka vagyok még ugyanugy nő is es fiatal is (23éves) van 1 egy éves lanyunk es nekem regóta van műszempillám és műkörmöm. Amúgy nem festem magam, nem.hordok kihívó ruhákat ! De ezt a 2 dolgot szeretem

A muszempillamat megszolta a vedono , h minek az egy édesanyának.

Amúgy csak havi 1x járok szemoldokot szedetni, akkor csinaljak meg a szempillamat. Tehát ez az én idő meg amikor hetvegen parom reggel atveszi a.kicsit akkor ha nincs sok takaritani való tornázok fél órat.


De szepen fogalmaztam a védőnő kérdését.. nagyon lenéző.

Terhessegem alatt csak az 5.honapig volt szempillám es mukormom egy hónappal tovább. Csak nem rég óta van ujra mind a ketto. Persze kormom rovidebb.

De valóban ugy kene kineznem, mintha csak anyuka lennék es nő/ feleség már nem is?

Parom szereti h ilyen vagyok es foglalkozom magammal.

NEM bevédést kerek/várok, hanem.őszinteséget persze normális, emberi stílusban!

Ti adtok magatokra? Mennyit?

Miről szól az a kis én időtök??

Most bűntudatom.kéne legyen állítólag , de nincs.. ellátom a gyerekem nem megy a rovására:(


2017. júl. 30. 13:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Miért foglalkozol másokkal? Én pont leszarnám a helyedben. A véleményem pedig az, h nekem tök mindegy kinek van mükörme. Nekem most nincs, mert nehezebben látnám el a lányomat, aki 8 hetes.
2017. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Igen, eddig nem erdekelt.de nagyon durva stilusban szolt le a vedono es ez mar nem az elso.

Le van torve az egyik kormom es szerinte biztos szegény gyerekbe tört bele.. vagy majd kiszúrom a szemét. Pedig igen pici nem helyes.kormom van.. már nem tudom h kerüljem el őt!!

2017. júl. 30. 14:02
 3/35 anonim ***** válasza:
47%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..


annyira unalmas, a mai nap csak erről szól, hogy szóljunk le másokat, ugye nekünk van igazunk, blbla... pont ugyanaz írja ki az összeset...

2017. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Amikor 8 hetes volt nekem sem volt, 2 hónapja van újra. Marciusban toltötte az egy évet!:-)
2017. júl. 30. 14:03
 5/35 A kérdező kommentje:

Szia. Nem szoktam itt olvasgatni. De te lehet, hogy nem olvastál vegig. De bemásolom azt a részt..:)


NEM bevédést kerek/várok, hanem.őszinteséget persze normális, emberi stílusban!


Masok kerdese meg nem erdekel. Teljesen mas téma én itt nem szidom a vedőnőt.Neki is lehet véleménye de a szakmájához képest undorító a beszédstílusa es a modora.. :)

2017. júl. 30. 14:05
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Pici baba mellett a szőrtelenítés, szemöldök szedés, normális ruhák, amik kényelmesek (nem szakadt, nem nyúlott, nem maszatos) ruhák viselése otthon, csinos ruha viselése és smink, ha valahová elmentünk alap volt. Mondjuk rajtam semmi mű nincs, tehát sem szempilla, sem műköröm, de valakinek, mint neked is, ezt tetszik, nincs ezzel semmi gond, ha szépen és normálisan meg van csinálva. Mondjuk szépségszalonba nem jártam, most sem járok, magamnak csinálok mindent itthon.

Most már nem kisbaba a fiam, már 7 éves lesz lassan, már dolgozom, de az, hogy az anyaság mellett nő vagyok, ezt hangsúlyozom. Ettől függetlenül szeretem a kisfiamat és sokat foglalkozok vele. De nem szűntem meg nőnek létezni.

Szóval ne foglalkozz másokkal! :)

A védőnőd valószínűleg még a régi korban rekedt, amikor is onnantól fogva, hogy valakinek gyereke született, csak a háztartás és a gyerek létezett. Szerencsére ma már nyugodtan hangsúlyozhatjuk, hogy megmaradtunk nőnek lenni és lehetünk csinosak. Arról nem beszélve, hogy ennek nyilván a férjeink is jobban örülnek.:)

2017. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Értem.:) hát én is ezen a veleményen vagyok. Szépen megvan csinálva nem az a gagyi, es nem legyező hosszúsagu a legkisebb méret kb ahogy tudom.. de nem is ez a lényeg. A ferjem orul h nem hagytam el magam. Csaszarral szultem , akkor 2-3 hetig kicsit hanyagoltam magam de nem érdekelte és engem sem. Nem volt erőm akkor!


Sztem is orulnek ennek a pasik/férjek. Bar nem csak emiatt csinálom. Szeretek csinos anyuka lenni. Ami nem egyenlo a rossz anyasággal!! Sőt, sztem a gyerekek erzik ha az anyukanak rossz v.jó a közérzete.

2017. júl. 30. 14:12
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

Nos, nekem az a véleményem, hogy ne érdekeljen idegenek véleménye!

Szerintem attól, hogy valaki anya lett, attól még nem kell lemondani ezekről a plusz dolgokról. Nekem is van körmöm, szempillám nincs, mert a sajátom nagyon hosszú és sűrű, így azt csak festem tartós festékkel, de ha nem így lenne akkor tuti rakatnék azt is. Járok fodrászhoz, festetem a hajam, ápoltak a körmeim.

Ugyan úgy és ugyan annyit költök magamra, mint gyerek előtt, sőt lehet kicsit többet is, mert most jobban állunk anyagilag, mint előtte.

25 éves vagyok, nem gondolnám, hogy attól, hogy gyerekem van zsíros, lenőtt hajjal és összenőtt szemöldökkel kellene itthon ülnöm macinaciban.

2017. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nekem szinte sem szempillám sem szemöldököm. Magamnak én kihuzom de aztan nem olyan es igy havonta 1x befestetem h legyen valami alapom h hogyan rajzoljam meg. Amugy nem rakatnék szempillát.:)

A korom sztem olyan ami sokaknak van én úgy latom..


Irigylem h olyan suru szempillád van. Drága buli rakatni. És macerás néha.:)

2017. júl. 30. 14:29
 10/35 anonim ***** válasza:
26%
Na ezért jobb idősebbként, kiforrott személyiséggel, nem pedig befolyásolható, bizonytalan fiatal csajként gyereket vállalni.
2017. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!