Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből tudtátok, hogy készen...

Miből tudtátok, hogy készen álltok az anyaságra? Hány évesen vágtatok bele a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

(4 éves a nagyobb, de még mindig nem állok készen az anyaságra 😂 Ha nem esek véletlenül teherbe az elsővel valószínű sosem lenne gyerekem, ismeretlenre pedig nem lehet felkészülni... A második tervezett volt, megbeszéltük a párommal, hogy 2-3 év korkülönbséget szeretnénk közöttük, így mikor a lányunk annyi idős lett, hogy ez teljesülhet, nem védekeztünk... 29 hónap van közöttük)

(Az első baba születésekor 25 voltam)

2017. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugy jött h már biztos munkaviszonyom volt és harmonikus kapcsolat, éreztem h ő az akivel le akarom élni az életem és ö az akinek gyerekeket akarok szülni. 23 évesen terveztük el és most 24 évesen vagyok terhes. 25 hkm
2017. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szintén volt jó munkám, lakás ahol lakjunk. Nekem erősebb a fizetésem, de a páromnak is biztos állása volt. Illetve harmonikus és biztos kapcsolatunk volt / van minden tekintetben. Amikor ez realizálódott bennünk, akkor egyik napról a másikra fogékonyak lettünk a babás családos témákra. Miket fogunk csinálni ha lesz gyerek? Hova utazunk majd 3an? Stb. 1 évre rá meg is született :)
2017. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudtam, csak reméltem, hogy készen állok rá. Úgy éreztük, itt az idő és adottak a körülmények. 26 és 27 évesek voltunk.
2017. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem hogy készen állnék, de minden körülmény(stabil, 7 éves párkapcsolat, saját ház minimális hitellel, mindkettőnknek biztos munkahely és megtakarítás)megvolt, megbeszéltük, hogy még két évet egymásra szánunk, megcsinálunk mindent amit gyerekkel már kissé problémásabb de szeretnénk(egész nyáron bejártuk az összes minket érdeklő fesztivált, autóba ültünk és lementünk a tengerhez sátrazni, elutaztunk Shanghajba, Marokkóba, Thaiföldre), nekem második diploma, és utána belevágunk.


Ekkor voltunk 27 és 29 évesek, 29 és 31 évesek voltunk mikor elkezdtünk próbálkozni 30 és fél éves voltam mikor teherbe estem a fiunkkal.


Sokszor még mindig úgy érzem hogy nem állok készen, sokszor bizonytalan vagyok hogy jó anya vagyok-e, de a kicsit imádjuk, ő a mindenünk.

2017. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Férj,stabil munkahely/kereset, lakás és közös jövő.26 éves koromban született,Férjem 33 volt.
2017. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, bocsi, addigra már megszületett az első.
2017. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!