Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándékok babalátogatóba?

Ajándékok babalátogatóba?

Figyelt kérdés

Még általános iskolában volt egy barátnőm akivel 8. után valahogy megszakadt a kapcsolat. Ő is máshova ment és én is, pár hónapja valahogy összehozott a sors minket. Sokat beszélgetünk de sajnos találkozni nem annyira tudunk mert mindkettőnknek kevés ideje van. Pár hét múlva fog szülni és meghívott babalátogatóba. Amikor elkezdtünk beszélgetni szóba jött a kisbabája is és mondta, hogy milyen ruhát szeretne neki de nem lát olyat sehol, én viszont kutakodtam a neten és találtam. Direkt nem küldtem el neki mert meg akarom rendelni és majd azt odaadni mikor megyünk. Ez a kis ruha olyan 3000Ft körül van, még olyan 5000Ft értékben gondoltam vásárolni valamit. Van valami ötletek? Olyat szeretnék ami hasznos lehet de nem tudom, hogy például popsitörlőből is milyet szeretne használni meg ilyenek.

Első és fiú baba lesz.


2017. júl. 31. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Pelenka, de ne újszülött méretben. Nekem mindenki hozott pelenkát, de a fiamra nem volt jó, mert nagy baba volt, 55 cm-vel született. Kb Pamperst használ mindenki először. Popsi törlőt is vehetsz, olyat ami nem illatosított, pl babylove. Vagy ajándék kártya mindig jó, abból ő azt vesz amit akar :) A ruha jó ötlet.
2017. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Lehet ritkaság, meg te ismered, hogy esetleg nála is előfordulhat-e de pl. én moshatóztam újszülött korától. Nem reklámoztam, nem is nagyon kérdezték, így kaptunk is egy csomó pelenkát, amivel semmit sem tudtam kezdeni, de legalább foglalta a helyet, míg le nem passzoltam valakinek. Ennél már csak az volt a rosszabb, mikor az is pelenkát hozott, aki tudta, hogy moshatózunk "majd meglátod" alapon. Nem használtunk belőlük egyáltalán..
2017. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Bármit, csak pelenkát, popsitörlőt NE.

A kinézett ruhát pedig min. 62-es méretben ajánlom. Egy csomó 56-ost kaptunk, ami egyszer se volt a gyereken, mert a 3. hétre kinőtte, ~s a többség utána jött.

2017. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Babatakaró, pléd, babatörölköző, kézlenyomatkészítő, játék, meséskönyv, babanapló, baba étkészlet (később hasznos). Én személy szerint örültem volna egy pelenkatortának.

Amit ne vegyél: rágóka, cumi, cumisüveg.

Szerintem azok az ajándékok a legjobbak, amit később is elő lehet venni. Mi nagyon sok ruhát kaptunk ami rövidnadrág+póló (télen lett volna jó rá), ezt vedd számítasba méretválasztásnál, hogy mikor lesz jó rá.

2017. aug. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

névvel hímzett babatakaró :) én nagyon örültem neki.

Én most rágcsaláncot fogok vinni kolleganőnek (közösen vettünk nki nagyobb ajándékot), az is nagyon praktikus lesz később

2017. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!