Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Napokig mirelit és egyéb...

Napokig mirelit és egyéb gyors (nem gyorséttermi) ételek ebédre a gyerekeknek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Pl. zacskós gyümölcsleves, halrudacska, konzervfőzelék, tészták, ilyesmik.
2017. aug. 2. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Hát eléggé. De függ sokban attól, hogy hány nap, és mennyi idős gyerek...

Szerintem egy főzeléket pont annyi idő alatt lehet megfőzni, mint amíg kisül a hal(rúd).

A gyors kajával nincs baj, pl túróstészta, de ha lehet ne sok mirelit-konzerv legyen, abban rengeteg az állagjavító, tartósítószer.

2017. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napig bármit adhatsz neki. Ami a hosszabb távot illeti, a halrudacskákkal szerintem nincs nagyobb gond. Gyümölcsleveshez veszel egy üveg (vagy doboz) befőttet, kis tej, és kész. Sokkal jobb, mint a zacskós. A tésztával sincs gond. A főzelék 10-20 perc alatt készen van, csinálhatod mirelit zöldségből vag üvegesből, ha nincs idő.
2017. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsfagyasztott húsok nem gázok szerintem, de tényleg, amíg kisül, addigra a friss csirkehús is megsül, ha kisebbre van vágva, vagy valami egyszerűbb leves is megfő.
2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresen, csak most, amíg ennyire meleg van. A konyha pont olyan fekvésű, hogy tűz be a nap délelőtt, ablakot nyitni meg muszáj, ha főzök. Szoktam főzni, de most annyira rosszul viselem a hőséget, hogy 20 perc is sok, szédülök, fáj a fejem. Ovis és kisiskolás a két gyerek.
2017. aug. 2. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor szoktam rendelni.

A netpincéren rengeteg étterem fent van, nem kell feltétlenül pizzát rendelni. Vannak frissensültek, saláták, minden.

2017. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Halrudacska meg pont jó a forró olaj a tűző konyhába.

Nem értelek, miért nem főzöl meg este mindig? És akkor kapja vacsira a meleg ételt , meg másnap ebédre.

Úgy is ilyen melegbe az ember este éhes inkább, ebédre meg összedobsz egy szendvicset,salátát mondjuk.

2017. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, annyira kézenfekvő, hogy eszembe se jutott. :)
2017. aug. 2. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Belehalni nem fognak, de jót se fog tenni. Inkább próbáld úgy hogy két napra főzöl, és akkor két napig van rendes főtt étel, utána két napig mirelit cuccok majd megint két napig rendes főtt étel, így végül is csak két napot kell főznöd de mégsem kapnak annyi műanyagot és mesterséges tartósítót a gyerekek.
2017. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ez az indok, akkor főzz meg este, amikor letetted a gyereket. AKkor már jó idő jön be a nyitott ablaklon. És megvan a másnapi ebéd.
2017. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért nem főzök meg este, mert a frissen sültek, csak frissen jók. És mint írtam, nem ez az általános, mert általában főzök, rendes ételeket. Halrudacska 5 perc alatt sül ki.
2017. aug. 2. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!