Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt köztetek olyan akinek az...

Volt köztetek olyan akinek az anyósa bele szólt hogy mi legyen a baba neve?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön hogy neki nem tetszik, meg hogy a romák adnak ilyen nevet, borzasztó.
2017. aug. 4. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Miert kellett megmondani ?

Mi nem szoltunk senkinek, szules utan tudta meg mindenki.

2017. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Fontos az anyós véleménye? Ha igen akkor hallgassatok rá.

By the way, milyen nevet akartok adni a sarjnak?

2017. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Enyém nem szólt bele, tetszett mindenkinek. Én megkérdezném mások véleményét is szerintük is romás-e az adott név. Elárulod nekünk?
2017. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mit szamit h ő mit mond? Nem az ő dontese lesz hanem a tietek. Majd megbaratkozik vele, ha nektek az a nev tetszik akkor az lesz. Ő a ti gyereketek nem az anyose. Nem kell felvenni amiket mond. Ha parodnak is tetszik a nev akkor nincs miert stresszelni. Kulturaltan mondjatok el h ti emellett a nev mellett dontottetek. Hidd el egy ido utan megbekel vele plane ha mar meglesz a baba. Kenytelen lesz mivel neki nincs hivatalos dontese abban h mi legyen a neve a babanak
2017. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Az én drága anyósom 3 napig nem szólt hozzám,amiért nem örökli tovább a fiunk az apja nevét... mondtam neki nem tetszik az uram neve amúgy,nem a nevébe szerettem bele :D ez tény. Megkérdeztem a férjemet is,nem akarta a sajátját adni.. aztán terhes lettem megint,megint kisfiú,erre a mama... ha most se adjátok az apja nevét felakasztom magam.Mama.. hozom a kötelet,mert marhára nem kapja az apja nevét ez a kölök se. :D Megint hiszti pár napig..ki nem sz@rj@ le... de hab a tortán.. a kicsi nevével gúnyolódik.. mert olyan hogy tud vele.. idióta
2017. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

#3 Brendon a választott név

2017. aug. 4. 18:51
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
A Brendon nem annyira gáz még, eléggé elterjedt. És ha adnátok mellé egy hagyományosabb nevet? Akkor a gyerek is tud választani.
2017. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Megszokja...a legkisebb lányunk neve nem tetszett neki,ezt elmondta egyszer ,mi meg mondtuk,hogy azért probaljon meg hozzaszokni...nem az a beleszolos tipus,hozzaszokott.
2017. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Brendon? te jó ég, Lákátos?
2017. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Anyósom nem szólt bele, viszont anyukám többször megkérdezte, hogy és akkor a név fix? Viszont ezt olyan leszolos hangsúllyal... de nem érdekel, ez lesz a neve, nem könnyen választottuk ki.
2017. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!