Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom napi szinten kiabál a...

Anyósom napi szinten kiabál a 3 és fél éves kisfiammal! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjemmel és kisfiunkkal sajnosnem tudunk elkoltözni anyóstól,hiába dolgotunk mindketten,nem tudunk félretenni....A lényeg hogy anyósom nagyon durván veszekszik a gyerekkel napi szinten!

Ha kiborítja az innivalóját véletlenül,ha szőnyegre pisil(nem direkt,még van hogy annyira belemerül a mesenézésbe vagy játékba,hogy bepisil,nem megy ki wc-re),ha nem akar aludni du.

Már másodjára hallom vissza a faluban ahol lakunk,nem ugyanazon szemelytől,ahogy anyósom veszekszik a gyerekkel!


Eltöröm a kezed,ha kiboritod a konyhában az innivalót,minden mocskos a házban!3 éves gyerekkel így kiabál az anyósom!

Egyszer az úton veszekedett vele,mert a futóbiciklijét cipeltetni a akarta a mamájával(anyósommal)


2017. aug. 5. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
A párodnak kellene eligazitani a kedves mamát. Milyen nagyszülő ez????
2017. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

A párommal ma mindenféleképp beszélek,mert ez mar igy nem normalis,ha nyilvanosan is igy veszekszik a kisfiunkkal.Es óvodában dolgozott!

Már nyugdijas..Az ovi zarva...el nem tudom kepzelni ha en nem vagyok otthon a gyerekkel hogy viselkedik...

2017. aug. 5. 18:39
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Itt csak a költözés segít!

Anyós nem akar kerülgetni egy gyereket, nem volt jó ötlet oda szülni. A kicsin csattan az ostor.

Főleg így, hogy nem csak ott laktok, de a gyerekfelügyelet is anyósra hárul.

2017. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy csak a költözés segtene...én emlitettem már a páromnak az albérletet is...

Éd az szerinted az lehetséges hogy ezen okok miatt nem beszél még a kisfiam?Azért csak bántalmazás ez nem,ha csak szóban is???

Jövő héten visszük fejlődésneurológushoz....hallásvizsgálaton voltunk már vele,minden rendben!

2017. aug. 5. 18:44
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
A polgármesternél érdeklődjetek önkormányzati bérlakásról. A férjed pedig gyorsan tegye helyre az anyját!
2017. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, próbáljatok elköltözni, a férjed pedig beszéljen keményen az anyjával. Oké, hogy anyósnak nem tetszik, hogy nála laktok, de minderről nem a gyerek tehet, ne rajta vezesse le a feszültséget. Veletek nem indulatos?
2017. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ezért se kell a szülők nyakára szülni
2017. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán az anyós szavazza le a válaszokat? Minden esetre kíváncsi lennék azok véleményére, akik szerint a kérdező rossz megjegyzéseket kapott.
2017. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem takarítasz te a gyereked után? Miért nem te vagy vele? Valószínüleg megterhelő neki, azonkívül tényleg le tud lakni egy ekkora gyerek egy házat, a kisebbik fiam ekkora.Nem normális, hogy a gyereket veszi elő, de te hol vagy ilyenkor?
2017. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Én se értem.. Miért nem Te cipeled a futóbiciklit? Ha Ő van vele folyamatosan, neki kell foglalkoznia vele, akkor megértem, hogy ki van borulva. Arra nincs mentség, hogy azt mondja neki, hogy eltöri a kezét, de mielőtt keményen leugatjátok elgondolkozhatnál kicsit..
2017. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!