Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fejlesztitek 4-5...

Hogyan fejlesztitek 4-5 honapos babatokat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
.
2017. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém karácsonykor volt 4 hónapos. :) Emlêkszem, feldíszítettem a házat, az ágya fölé is raktam csengettyűt. Pelenkázás közben énekeltem a Csendes éjt.. :) Sokat fogtunk: adtam a kezébe csörgőt, kanalat, tobozt, műanyag díszeket, textilt, selymet, pamutot, fogtunk ajtókilincset, ablakkilincset. Énekeltem neki karácsonyi dalokat, sokat sètáltunk, vettem neki is mikulàs csomagot, fát díszítettünk, sokat sütöttünk - nyilván ō ezeket csak nézte. :)
2017. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nicy0518 ***** válasza:
Ez attól függ hogy szellemileg vagy fizikálisan szeretnéd fejleszteni..... Nekem a legkisebb gyerekem 10.-én lesz 5 hónapos.... Védőnő megmondta hogy olyan 8-10 hónapos gyerek szintjén van....
2017. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan már elég öreg vagyok ahhoz, hogy ilyen idős kisgyerekem legyen. De világosan emlékszem arra, amikor az enyémek voltak picik. Amikor nyugtalanok voltak - jóllehet, nem voltak éhesek-szomjasak sem, és a pelenka is tiszta volt - Haydn zenét tettem be a magnóba. Annyira elfelejtettek sírni, hogy szájtátva fordították fejükez a hang irányába, és a zene hallgatáa közben teljesen lenyugodtak. Ilyen esetekben célszerű Haydn-, Mozart-, vagy Beethoven zenét lejátszani: higgyék el, hölgyeim-uraim, A KASSZIKUS ZENE (az én esetemben Haydn)CSODÁT TESZ!
2017. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xid1 válasza:
Nem szabad siettetni a fejlődést, mert később jelentkezhetnek problémák! A csecsemők fejlődése eltérő lehet. Kérdezd meg a védőnődet aki ismeri a Te gyermekedet is. Ő fog tudni tanácsot adni!
2017. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!