Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gyerekkel,...

Mit csináljak a gyerekkel, hogy tanuljon és megcsinálja a feladatokat?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz 7 éves a lányom. Ha leülök vele foglalkozni nem akarja csinálni a feladatokat, pedig mondom neki, hogyan kell, de azt mondja nem bírja és elkezd hisztizni. Meg sem próbálja. Iskolába se engedték még épp ezért, mert a vizsgálaton is ezt csinálta.

Ma sikerült egyszer egy feladatot megcsináltatni vele nagy nehezen, hogy mondtam neki kap érte matricát.

Később ő vette elő a foglalkoztató füzetet, hogy feladatokat szeretne csinálni, de nem csinálta hiába mondtam neki, hogy kap matricát.

Hozzáteszem még hogy nem nehéz feladatokról van szó. Pl. Különbségeket keresni, meg vannak állatok és meg kell neki rajzolni, hogy melyik testrésze hiányzik.

Mit tudnék vele csinálni, hogy erről leszokjon és szépen megcsinálja a feladatokat, mert nem tudom mi lesz így vele az iskolában.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 9. 14:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Remélem javul majd a hozzáállása is a dolgokhoz.

Esetleg tudnátok mondani jó fejlesztő játékokat?

2017. aug. 13. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!