Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek terhesség után mikorra...

Nektek terhesség után mikorra ment le teljesen a hasatok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 12:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm asok választ!:)

Én két hónapja szültem császárral!Vékony alkat vagyok.64kg-val indultam a terhesség elején most 70vagyok!Sajnos ennyi plusz hízás volt a kelleténél a terhesség alatt és a hasam is valamennyit visdzament de még messze nem ment vissza az eredeti állapotába.Én is úgy vettem észre az els terhességem után hogy mikor abbahagytam a szoptatást,utána robbantak le a kilók.úgy vettem észre hogy az én szervezetem is raktározó üzzemmodban van csatlakozva az előttem szólóhoz!:)Irigylem azokat akik fogynak a szoptatással.Pedig én nem fogyasztok felesleges szénhidrátokat,nem zabálok két pofára csak amennyitkell.Terhesdég alatt viszont hullámokbade elszaladt velem a ló nasik terén.

De kitartás csajok akiknek még nem az igazi a pocak.Végülisszültünk egy vagy több gyerkőcöt és ez a legfobtosabb!

Akik pedig már laposak azokat irigykedve olvastam!:)

2017. aug. 10. 13:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,közbe szoptatok!:D
2017. aug. 10. 13:45
 13/15 anonim ***** válasza:
1.5 év után sem ment le a második szülés után. Hasizom problémáim vannak. Előreesik, nem tart.
2017. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Laposnak viszonylag lapos volt már 1 hét után is, hozzáteszem, hogy eleve vékony alkat vagyok, viszont a feszessége csak kb 1 év után lett olyan, amilyen nagyjából szülés előtt. Sokáig elég plötyi volt rajta a bőr, de magától rendeződött, viszont ehhez idő kellett.
2017. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából már akkor lapos volt amikor hazajöttünk a korházból. Én nem híztam sokat de mire normálisan visszaállt régi állapotába az kb 9 hónap volt. Addig azért eléggé plötyi volt.
2017. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!